فرم پیگیری

مشتری ارجمند، لطفا پیگیری خود را صرفا از طریق همین فرم برای ما ارسال فرمایید.

همکاران ما در اسرع وقت، پیگیر درخواست شما بوده و نتیجه را در اسرع وقت به شما اطلاع خواهند داد. با تشکر

 

تقاضا از مشتریان عزیز

ما به شما این اطمینان را می دهیم که درخواست تان از طریق این فرم حتما پیگیری شده و سریع تر از روش های دیگر همچون تماس تلفنی یا ایمیلی انجام خواهد شد. درخواست های ثبت شده از طریق این فرم توسط پشتیبان اختصاصی شما و مدیریت مرکز روئیت شده و با دقت بیشتری قابل پیگیری است. لذا تقاضا داریم حتما در کلیه فرایندها درخواست های پیگیری تان را از طریق همین فرم به اطلاع ما برسانید. از همکاری شما نهایت سپاس و قدردانی را داریم.

ضمن قدردانی از شما مشتری بزرگورا، لطفا درخواست خود را به صورت مختصر در کار فوق مقروم فرمایید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

جهت سفارش آموزش نگارش مقاله، پایان نامه یا تحلیل آماری روی ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید.

ثبت-سفارش

**************

سریع ترین راه ارتباطی با ما = تکمیل فرم ثبت سفارش یا پیگیری

**************

در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی را از ایران مشاور دریافت کنید.
درخواست فوری

ایران مشاور پایگاهی برای مطالب آموزشی در موضوعات انجام پایان نامه، نگارش رساله، تحلیل آماری پایان نامه، اکسپت مقاله، چاپ مقاله، ادیت نگارش علمی و روش شناسی پژوهش است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده است. بازخوردهای بسیار خوب دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها برای انتشار مطالب متناسب با نیاز مخاطبان همیشه یاریگر ایران مشاور بوده است. شما هم اگر نیازمند آموزش، راهنمایی یا مشاوره در زمینه موضوعات فوق بودید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

کانون متخصصان ایران مشاور با هدف آموزش تخصصی انجام پژوهش در سطوح آموزش عالی شکل گرفته است. این مرکز در راستای تقویت بنیه علمی کشور با نیازسنجی از جامعه علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزش تخصصی نگارش پروپوزال، انجام پایان نامه، مدیریت زمان انجام پایان نامه دکتری، تحلیل آماری و شبیه سازی، تکنیک ها و فرایند بررسی اعتبار مجلات علمی پژوهشی و ISI ، شناسایی مجلات نامعتبر و جعلی، اصول و تکنیک های سابمیت مقاله به ژورنال های خارجی، پیگیری و چاپ فوری مقالات ISI و ISC و همچنین اصلاح و ویرایش مقالات ISI می نماید.جهت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس های موسسه یا کانال تلگرامی با ما در ارتباط باشید. از اینکه پاسخگویی سوالات شما باشیم بسیار خرسندیم.

جهت مشاوره با تلگرام همین الان کلیک کنید

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.