پرسش ها متداول

پرسش ها متداول

پاسخ به پرسش های متداول

آیا شما شبیه سازی پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، شبیه سازی پایان نامه و مقاله در این موسسه به صورت تخصصی و در اکثر حیطه ها انجام می گیرد.

هزینه شبیه سازی یه مقاله چقد میشه؟

هزینه بستگی بر مقاله و دشواری کار دارد. مسلما هر چقدر شبیه سازی زمان بر و نیازمند دقت بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد. جهت استعلام دقیق هزینه، لطفا از بخش ثبت سفارش درخواست شبیه سازی خود را به همراه مقاله مربوطه  ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

آیا شما تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، تحلیل آماری با تمامی نرم افزارهای آماری و هر نوع آزمون آماری توسط غول های آماری ایران در موسسه ایران مشاور انجام می شود. تجربه ۵ ساله ایران مشاور در این بخش، همچنان رضایت مراجعان عزیز را به همراه داشته است.

هزینه تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله چقد میشه؟

هزینه تحلیل آماری پایان نامه، مقاله یا طرح پژوهشی چندان تفاوتی با هم ندارند. چون مبنای محاسبه هزینه تحلیل آماری تعداد پرسشنامه یا آزمودنی ها، تعداد فرضیه ها، نوع آزمون است که تفسیر همه آنها در این مجال نیست. جهت اطلاع دقیق از هزینه لطفا سفارش خود را از بخش ثبت سفارش پایان نامه به ما ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

خدمات مشتریان vip چیست؟

مشتریانی که بیش از دو سفارش با موسسه ایران مشاور داشته باشند و یا مشتری دیگری را به موسسه معرفی نمایند به نسبت قراردادشان تا سقف ۱۵۰۰۰۰۰ ریال از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود. این تخفیف ویژه به عنوان هدیه بوده و علاوه بر آن فرایند کاری مشتریان vip به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

ساعات کاری موسسه ایران مشاور به چه صورتی است؟

کارشناسان ایران مشاور تمام تلاش خود را می کنند تا به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته پیگیرکارهای مشتریان عزیز باشند. با این حال در طول ساعات شبانه روز روش های تماس با موسسه تابع شرایط خاصی است که به شرح زیر خدمت مشتریان بزرگوار اعلام می شود:

الف. تماس تلفنی:  از ۹ صبح تا ۶ بعد ازظهر در کل روزهای هفته به استثنای روزهای تعطیل و جمعه

ب.مراجعه حضوری: به جهت احترام به مشتریان الکترونیکی، موسسه ایران مشاور بخشی از ساعات کاری در طول روز را به پاسخگویی تلفنی و پیگیری سفارشات اختصاص داده است لذا ازساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر به جهت بارکاری زیاد کارشناسان موسسه، از پذیرفتن مراجعه حضوری معذور هستیم. با این حال مشتریانی که تمایل دارند در محل شرکت حضور یابند می توانند با هماهنگی قبلی از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۶ بعد ازظهر در محل شرکت حضور یابند.

ج. فرم ثبت سفارش و فرم پیگیری:  کارشناسان ایران مشاور به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته حتی تعطیلات رسمی و جمعه ها از طریق فرم پیگیری، فرم ثبت سفارش و ایمیل موسسه در خدمت مشتریان عزیز هستند و تلاش می کنند تا درخواست های شما را در اسرع وقت مورد بررسی قرار داده و پاسخ را به اطلاع شما برسانند. لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود تا حد امکان سعی کنند از طریق فرم های فوق با موسسه در ارتباط باشند. مسلما همکاری شما باعث تسریع روند پاسخگویی و ارتقا کیفیت خدمات موسسه خواهد شد.

اساتید ایران مشاور دارای چه تخصصی هستند و سفارشات به چه کسانی ارجاع داده می شوند؟

بانک اساتید موسسه ایران مشاور شامل برترین دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد هر رشته می باشند. این متخصصان بعد از پایش و پالایش مستمر به عضویت تیم های تخصصی موسسه ایران مشاور در آمده اند و لذا از تخصص و تبحر کافی در موضوع کاری خویش برخوردار هستند. این موسسه سفارشات مشتریان عزیز را صرفا به متخصص با تحصیلات عالی هر رشته که دارای تجارب کافی با موضوع تایید شده هستند ارجاع می دهد.

سفارشات من در چه محدوده زمانی مورد بررسی قرار می گیرد؟

بلافاصله پس از ثبت سفارش و یا تماس با کارشناسان ایران مشاور، سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و تلاش می شود تا در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی به ایمیل شما ارسال شود.

نحوه تحویل سفارش چگونه است؟

تمام سفارشات به صورت فایل word و pdf به مشتری تحویل داده می شود، در سفارشات پایان نامه، فرایند تحویل سفارشات طبق فصل بندی دانشگاه انجام می گیرد. هزینه انجام سفارش متناسب با تعداد فصل ها تعیین شده و به صورت اقساط و قبل از دریافت هر فصل پرداخت می شود.

آیا انجام اصلاحات هزینه اضافی در بردارد؟

خیر- اصلاحات در هر مرحله از کار توسط استاد مجری به صورت کامل و بدون دریافت هزینه مجدد انجام می گیرد.

بعد از دریافت کار تا چه زمانی می توانم اصلاحات را به موسسه بیاورم؟

دانشجو بعد از دریافت کار حداکثر دوهفته تا یک ماه زمان دارد که ایرادات وارده بر کار را برای موسسه ایمیل کند.

آیا برای کارهای جلسه آموزشی در نظر گرفته شده است؟

استاد مربوطه بعد از اتمام نهایی کار با درخواست دانشجو می تواند جلسه آموزشی در موسسه برگزار می کند.

آیا در طی انجام کار جلسات حضوری برگزار می شود؟

در طی انجام کار و بنا برصلاحدید استاد و نیاز دانشجو امکان برگزاری جلسات حضوری وجود دارد. در مواقعی که پرسش ها محدود بوده و با گفتگوی کوتاه قابل طرح باشد کنفرانس تلفنی جهت رفع اشکال دانشجو برگزار می گردد.

زمان لازم جهت آموزش نگارش مقاله چقدر است؟

زمان انجام سفارشات متناسب با روش پژوهش، شرایط مشتری و کیفیت کار ممکن است متغییر باشد ولی نرم آن بین ۱۵ روز الی ۲ ماه است.

سفارشات و فرایند انجام کار را چگونه پیگیری کنم؟

جهت پیگیری سفارش و اطلاع از فرایند کار، فرمی در بخش فرم های سایت طراحی شده است. از شما مشتری بزرگوار تقاضا می شود که به جای تماس تلفنی ترجیحا درخواست پیگیری خود را ازهمین فرم ارسال کنید . مسلما کارشناسان ما از این طریق در اسرع وقت در خواست شما را به مرجع مربوطه ارجاع داده و پاسخ را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد. ارسال درخواست پیگیری از طریق فرم پیگیری سایت، باعث تسریع روند پاسخگویی به شما مشتریان عزیز خواهد شد لذا توصیه می شود تا حد ممکن جهت پیگیری کارها از طریق فرم پیگیری اقدام فرمایید.

چگونه می توانم با موسسه شما همکاری کنم؟

موسسه ایران مشاور از دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها دعوت به همکاری می کند. جهت همکاری با مجموعه ما، شما کافی است تا رزومه خود را از طریق فرم دعوت به همکاری سایت به ما ارسال فرمایید. کارشناسان ایران مشاور آخر هر هفته رزومه های ارسال شده را مورد بررسی قرارداده و با تایید مدیریت محترم، افراد جدید را به بانک مشاوران ایران مشاور اضافه خواهند کرد. مسلما با تایید صلاحیت شما در انجام سفارشات انتظار همکاری بیشتری را با موسسه می توانید داشته باشید.

 اگر موضوع من تصویب نشد؟

اگر به هر دلیلی موضوعات معرفی شده تایید نشود موسسه موظف است مجددا موضوعات دیگری را به شما معرفی نماید.

اگر پروپوزال من تصویب نشد؟

از آنجایی که معمولا موضوعات توسط گروه یا استاد راهنما ابتدا مورد بازنگری قرار گرفته و سپس تایید می شود لذا معمولا سابقه ندارد که پروپوزال به طور کامل رد شود. فقط ممکن است به پروپوزال اصلاحیه وارد شود که این اصلاحات به طور کامل توسط استاد مجری انجام خواهد شد.

شما می توانید پرسش های خود را از طریق بخش نظرات این صفحه به ما ارسال فرمایید.

جهت سفارش آموزش نگارش مقاله، پایان نامه یا تحلیل آماری روی ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید.

ثبت-سفارش

**************

سریع ترین راه ارتباطی با ما = تکمیل فرم ثبت سفارش یا پیگیری

**************

در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی را از ایران مشاور دریافت کنید.
درخواست فوری

ایران مشاور پایگاهی برای مطالب آموزشی در موضوعات انجام پایان نامه، نگارش رساله، تحلیل آماری پایان نامه، اکسپت مقاله، چاپ مقاله، ادیت نگارش علمی و روش شناسی پژوهش است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده است. بازخوردهای بسیار خوب دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها برای انتشار مطالب متناسب با نیاز مخاطبان همیشه یاریگر ایران مشاور بوده است. شما هم اگر نیازمند آموزش، راهنمایی یا مشاوره در زمینه موضوعات فوق بودید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

کانون متخصصان ایران مشاور با هدف آموزش تخصصی انجام پژوهش در سطوح آموزش عالی شکل گرفته است. این مرکز در راستای تقویت بنیه علمی کشور با نیازسنجی از جامعه علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزش تخصصی نگارش پروپوزال، انجام پایان نامه، مدیریت زمان انجام پایان نامه دکتری، تحلیل آماری و شبیه سازی، تکنیک ها و فرایند بررسی اعتبار مجلات علمی پژوهشی و ISI ، شناسایی مجلات نامعتبر و جعلی، اصول و تکنیک های سابمیت مقاله به ژورنال های خارجی، پیگیری و چاپ فوری مقالات ISI و ISC و همچنین اصلاح و ویرایش مقالات ISI می نماید.جهت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس های موسسه یا کانال تلگرامی با ما در ارتباط باشید. از اینکه پاسخگویی سوالات شما باشیم بسیار خرسندیم.

جهت مشاوره با تلگرام همین الان کلیک کنید

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۶۴۸

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۱۶ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. ساسان
  ۹:۴۷ ۱۳۹۶/۰۵/۲۰

  سلام. آیا تعداد نویسندگان مقاله در اکسپت شدن مقاله تاثیر داره؟

  • ایران مشاور
   ۱۱:۴۹ ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

   از آنجایی که داوری مقالات به صورت blind review یا داوری ناشناس انجام می شود لذا تعداد نویسندگان تاثیری در اکسپت شدن مقاله نخواهد داشت.
   به عبارتی به جهت ممانعت از سوگیری و تعارض منافع، نام نویسندگان یا تعداد انها برای داور نشان داده نمی شود.
   با این حال تعداد نویسندگان، افیلیشن و شهرت انها در گزینش اولیه سردبیر ژورنال تاثیرگذار هست.
   مسلما مقالاتی با نویسندگان سرشناس در یک رشته علمی، به داوران متعهد ممکن هست ارسال شود.
   همچنین تعداد زیاد نویسندگان کمتر شناخته شده (معمولا بیشتر از پنج نویسنده) ایجاب می کند تا سردبیر مقاله را بیشتر بررسی کرده و جهت داوری ارسال کنید. چنین مقالاتی باید مستخرج از طرح های پژوهش و یافته های اساسی باشند.

 2. سید احسان
  ۷:۰۰ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷

  سلام
  من برای مصاحبه دکتری احتیاج به مقاله علمی پژوهشی در رشته علوم سیاسی گرایش مطالعات خاورمیانه دارم و برای این منظور نیاز به موضوع خوب و کمک استاد راهنما دارم آیا شما در این زمینه کمکی می توانید بکنید

  • ایران مشاور
   ۱۱:۰۱ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲

   سلام دوست عزیز
   بله جهت راهنمایی کارشناسان ما در خدمت هستند
   لطفا فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید یا از طریق کانال تلگرام با ما در ارتباط باشید

 3. فاطمه
  ۶:۴۰ ۱۳۹۵/۱۱/۲۲

  سلام.اگر ترجمه جداگانه برای شما ارسال شود و صرفا درخواست اکسپت از مقاله را بخواهیم هزینه اکسپت ای اس سی و ای اس ای چگونه محاسبه می شود؟

  • ایران مشاور
   ۵:۱۴ ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

   سلام
   هزینه اکسپت و ترجمه به طور جداگانه محاسبه می شود.
   هزینه اکسپت همان نرخی است که در بالای فرم سفارش مقاله اعلام شده است.

 4. علیرضا
  ۷:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۲۳

  سلام
  قیمت پروپزال وپایان نامه کامل کارشناسی ارشد گرایش شبکه های کامپیوتری را با شرایط پرداخت به ایمیل بنده ارسال نمایید

  • ایران مشاور
   ۱۲:۵۱ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

   سلام
   پاسخ به ایمیل شما ارسال شد.
   جهت تسریع روند پاسخگویی درخواست های این چنینی را صرفا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش به ما ارسال فرمایید.
   سپاس

 5. a.m
  ۱۲:۰۳ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶

  با سلام
  مراحل پرداخت هزینه های استخراج-ترجمه و پذیرش مقاله به چه صورت هستش؟

  • ایران مشاور
   ۶:۵۱ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸

   سلام دوست عزیز
   لطفا فرم سفارش آموزش نگارش مقاله را تکمیل کنید تا کارشناسان مربوطه شما را راهنمایی کنند.

 6. ناشناس
  ۲:۵۸ ۱۳۹۵/۰۹/۲۷

  سلام.لطفاً هزینه های دوره های مربوط به Matlab , Java , SPSS , Lingo , SAS و اگر دوره ریاضیات مهندسی و آمار را برای اینچانب در ایمیل بنده اعلام کنید. بزرگواری کنید و طی اعلام هزینه ها ادرس مرکز مربوطه را نیز اعلام کنید.
  با تشکر

  • ایران مشاور
   ۱۰:۲۹ ۱۳۹۵/۰۹/۲۷

   موسسه در حال برنامه ریزی جهت برگزاری این دوره ها به صورت آنلاین است که ان شاالله به زودی در سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

 7. محسن
  ۸:۴۲ ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

  با سلام
  بنده قصد دارم با همکاری موسسه شما پایان ناممو انجام بدم. فقط اگه یه قرارداد بسته بشه خیال هر دوطرف راحت تره. آیا برای انجام پایان نامه، با مشتری قرارداد میبندین؟
  اگه قرارداد میبندین لطفا یک نسخه از فرم خام قراردادتون رو ارسال بفرمایید.
  با تشکر

  • ایران مشاور
   ۴:۲۷ ۱۳۹۵/۰۸/۲۹

   سلام
   بله دوست عزیز. بعد از تصویب موضوع و تعیین مجری طرح پژوهشی، قراردادی فی ما بین طرفین منعقد می گردد که براساس آن طرفین متعهد می گردند مطابق مفاد قرارداد عمل کرده و بر رعایت حقوق همدیگر در همه حال پایبد باشند. فرم خام قرارداد بعد از توافقات اولیه موضوع پژوهش، خدمت مشتری ارسال می شود.

 8. f.s
  ۸:۰۸ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱

  با سلام، میخواستم ببینم هزینه انتخاب موضوع چقدر است؟

 9. ابراهیم
  ۱۰:۳۶ ۱۳۹۵/۰۵/۰۱

  با سلام
  ببخشید می شود در وب سایت شما یک نمونه cover letter برای ارسال به یک مجله علمی پزشکی قرار دهید. سپاسگزارم.

 10. میثم
  ۸:۱۲ ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

  با سلام
  به طور تقریبی هزینه پایان نامه ارشد حسابداری
  چقدر است؟

 11. مظفری
  ۱۲:۴۵ ۱۳۹۵/۰۴/۲۸

  با سلام و خسته نباشید. خواهش میکنم بفرمایید این ژورنال معتبر است یا خیر؟ جزو بلک لیست هست یا نه؟ واقعا isi است؟
  International Journal of Humanities and Cultural Studies (IJHCS)
  ایا مقالاتی که در حوزه عملهای زیبایی که به مبحث سلامت جامعه مربوط است پذیرش می دهد؟ با تشکر فراوان

 12. آریانا
  ۱۰:۴۸ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰

  سلام. وقتتون بخیر.
  من آموزش نگارش پایان نامه ارشدم رو خودم انجام دادم، ولی الان احتیاج دارم که یک فرد متخصص از نظر محتوایی و قواعد نگارشی بررسی و اِدیتش کنه. می خواستم ببینم هزینه ش چقدر میشه؟
  رشته معماری / حدود ۲۵۰ صفحه

  ممنونم.

 13. شکوه
  ۱:۴۸ ۱۳۹۵/۰۴/۰۲

  با سلام من بایان نامه ارشدمرو انجام دادم حالا ۲مبحث دیگه میخوام بهش اضافه کنم میخواستم ببینم موسسه شما این کارو انجام میدن؟با تشکر

  • ایران مشاور
   ۵:۱۱ ۱۳۹۵/۰۴/۰۲

   سلام دوست عزیز
   لطفا از طریق فرم ثبت سفارش اقدام کنید .
   در کادر در نظر گرفته شده بخش ثبت سفارش توضیحات بیشتری در خصوص مباحث مدنظرتون بدهید.

  • محمد
   ۶:۱۰ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲

   سلام وقتتون بخیر ؛ من لیسانس فیزیک دارم و درحال حاضر هم در ترم ۱ رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین المللی در مقطع ارشد در حال تحصیلم ؛ من به مقاله ISI نیاز دارم؛ شما اگه صفر تا ۱۰۰ آموزش نگارش مقاله و اکسپت اونو واسم بگیرید درکل چقدر هزینش میشه؟ موضوع مقاله هم مربوط به رشته مقطع ارشدم باشه

   • ایران مشاور
    ۱۲:۵۸ ۱۳۹۵/۰۷/۲۵

    سلام دوست عزیز
    لطفا فرم ثبت سفارش مقاله را تکمیل کنید.
    روی بخش سفارش آنلاین کلیک کنید فرم را مشاهده خواهید کرد.
    تشکر

 14. صادق
  ۵:۳۲ ۱۳۹۵/۰۲/۰۴

  با سلام
  International Science and Investigation Journal
  لطفا مجله فوق و بررسی کنید.
  آیا isi هستش؟
  تاریخ اعتبار و انقضاش تا کی هست؟
  آیا برا مصاحبه دکتری امتیاز داره؟

 15. مجید
  ۵:۱۹ ۱۳۹۵/۰۱/۲۰

  سلام
  هزینه یک مقاله در نشریه علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم و مقدار زمان ارسال تا تایید پذیرش آن چقدر است؟

  • ایران مشاور
   ۱۲:۲۵ ۱۳۹۵/۰۱/۲۶

   سلام دوست عزیز
   لطفا از بخش ثبت سفارش انلاین درخواست خود را ارسال کنید تا کارشناسان مربوطه شما را بهتر راهنمایی کنند.

 16. مجید
  ۵:۱۶ ۱۳۹۵/۰۱/۲۰

  هزینه یک مقاله علمی پژوهشی و مدت زمان ارسال تا پدیرش آن چقدر است؟

  • ایران مشاور
   ۱۲:۲۵ ۱۳۹۵/۰۱/۲۶

   سلام دوست عزیز
   لطفا از بخش ثبت سفارش انلاین درخواست خود را ارسال کنید تا کارشناسان مربوطه شما را بهتر راهنمایی کنند.

 17. عاطفه
  ۱۰:۰۱ ۱۳۹۴/۱۲/۱۰

  سلام
  ببخشید میشه بگین ایا ژورنال زیر علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم هست؟
  American Journal of T
  heoretical and Applied Statistics

 18. حسین
  ۸:۲۷ ۱۳۹۴/۱۲/۰۵

  باسلام من موصوع پایان نامه میخاستم درمباحث مرتبط با پردازش تصویر میخاستم ببینم تاچه مدت موصوع رو برام ارسال میکنین

 19. حسین
  ۸:۱۵ ۱۳۹۴/۱۲/۰۵

  باسلام میخاستم پایان نامه پردازش تصویر انجام بدم رشتم مخابرات هستش میخام بدونم خودتون موضوع دراختیارم قرار میدین ؟

  • ایران مشاور
   ۱۱:۰۹ ۱۳۹۴/۱۲/۰۶

   سلام دوست عزیز
   لطفا درخواست خود را از بخش سفارش انلاین ارسال فرمایید تا با اطلاعات دقیق تر بتونیم شما را راهنمایی کنیم.
   موضوع با مشورت اساتید متخصص و شرایط شما پیشنهاد خواهد شد.
   زمان این فرایند معمولا یک روز کاری است.

 20. atefeh
  ۱۲:۰۶ ۱۳۹۴/۱۲/۰۲

  سلام. خسته نباشید. می خواستمبدونم ژورنال زیر اعتبار داره یا نه؟
  Far East Journal of Applied Mathematics

 21. دلارام
  ۹:۰۷ ۱۳۹۴/۱۱/۲۳

  سلام. ببخشید میخواستم بدونم فرق پایگاه thomson ruiter با taylor&francis ویاsince direct چیه؟ اینها همه isi هستن؟ کدومشون برای ارسال مقاله بهتره. لطفا راهنمایی کنید. تشکر

 22. مهدیه
  ۱۰:۱۷ ۱۳۹۴/۱۰/۱۶

  سلام. وقت شما بخیر. ببخشید در مورد ژورنال ها یه سوال داشتم . در مورد زورنال های اوپن اکسس شما میدونید که الزاما باید براشون پول داد یا نه؟ یکی از اساتید دانشگاه مالزی بهم گفتند : اگه پذیرفته بشه میشه پول داد تا اوپن اکسس چاپ بشه و اگه پول داده نشه فوقش اینه که اوپن اکسس چاپ نمیشه

  • ایران مشاور
   ۱۱:۲۵ ۱۳۹۴/۱۰/۱۷

   برخی از ژورنال های اوپن اکسس ممکن است جهت چاپ درخواست هزینه کنند و برخی دیگر نه.
   در واقع ژورنال ها جهت تامین هزینه های خود به روش های مختلف ممکن است اقدام کنند:
   ۱-دسترسی محدود و تامین هزینه ها از طریق فروش مقالات چاپ شده (که روش متداول تا قبل از سال ۲۰۰۰) بود.
   ۲- اوپن اکسس و تامین هزینه ها از طریق اسپانسر مالی مانند سازمان ها یا دانشگاه های ذی ربط (اکثر مجلات ایران به این روش عمل کرده و اوپن اکسس هستند و هزینه ای را هم از مولف دریافت نمی کنند)
   ۳- اوپن اکسس و تامین هزینه ها از نویسندگان (اخیرا این دسته از مجله بیشتر شده است. در داخل ایران نیز برخی از مجلات روش خود را به این مدل تغییر داده اند)
   با این حال بسیاری از مجلات معتبر که با مدل یک اداره می شوند این امکان را در قالب یک آپشن برای نویسندگان خود فراهم اورده که با دریافت مبلغ معین که معمولا بالای ۲۰۰۰ دلار است مقاله خود را اوپن اکسس کنند. در کشورهای اروپایی که بر شاخص ارجاع نویسندگان یا h-index انها امتیاز تعلق می گیرد چنین اقدامی باعث افزایش دسترسی پذیری مقاله شده و ارجاعات مقاله را می تواند افزایش دهد لذا برخی از نویسندگان حاضر به پرداخت این هزینه هستند.

 23. ali
  ۲:۱۲ ۱۳۹۴/۱۰/۰۲

  دوتا مقاله دارم می خواهl بدانم هزینه های آن جهت ویرایش و ترجمه ،اکسپت و چاپ در ژورنال های isi چقدر می شود.

  • ایران مشاور
   ۵:۴۵ ۱۳۹۴/۱۰/۰۲

   سلام دوست عزیز
   لطفا از لینک زیر سفارش دهید تا هزینه دقیق به ایمیلتان ارسال شود.
   در واقع تعداد کلمات مقاله قیمت ترجمه را تعیین می کند و نوع ژورنال و محدودیت های شما قیمت اکسپت و چاپ مقاله
   لطفا حتما از لینک زیر ثبت سفارش فرمایید تا با اطلاعات دقیق تر شما را راهنمایی کنیم.
   http://www.iran-moshaver.ir/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4-2/

 24. سایه
  ۵:۰۹ ۱۳۹۴/۰۹/۲۶

  باسلام.من یه مقاله ادبی نوشتم. که هم شرایط چاپ درمجلات ای اس ای رو داره وهم شرایط چاپ توسط انتشارات الزویر را.خواستم راهنمایی بفرمایید کدوم امتیازبیشتری داره؟توکدوم چاپ بشه بهتره؟

  • ایران مشاور
   ۹:۴۰ ۱۳۹۴/۰۹/۲۷

   سلام دوست عزیز
   مسلما مجلات با ایندکس ای اس ای و دارای ایمپکت فاکتور که اگر از مجموعه الزویر هم باشد چه بهتر؛
   با این حال این مجله است که باید مورد مقایسه قرار بگیرد.
   لطفا مجلات مورد نظر خود را ارسال فرمایید تا پاسخ دقیق تر به تفکیک مجلات ارائه شود.

 25. ناشناس
  ۱:۱۳ ۱۳۹۴/۰۹/۲۶

  باسلام.من بک مقاله ادبی نوشتم که هم شرایط چاپ درمجلات ای اس ای راداره وهم شرایط چاپ درمجلات زیرمجموعه انتشارات الزویر .میتونین راهنمایی کنین که توکدوم چاپ بشه بهتره؟ممنون

 26. محمد
  ۱۲:۲۵ ۱۳۹۴/۰۹/۱۸

  مجله Environment Conservation Journal با issn: 0972-3099 میخوام بدونم این چجور مجله ایی هس و هزینه چاپ مقاله در آن چقدر است؟
  با تشکر فراوان

 27. محسن
  ۱۱:۵۴ ۱۳۹۴/۰۸/۱۳

  با سلام.
  لطفا در مورد گواهینامه های بین المللی که در برخی از کنفرانس ها، بنام های زیر با قیمت های ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار تومان ارایه میگردد. توضیح دهید. ۱- آیا معتبر هستند؟ ۲- به چه دردی می خورند؟ ۳- آیا نسبت به اخذ انها اقدام نماییم؟ اگر بله کدام بهتر است؟

  ۱- گواهینامه بین المللی DNW مرجع صادرکننده: آکادمی DNW بین المللی کشور اتریش ،قابلیت رهگیری در سایت اصلی به همراه کد ریجستری )لاتین(
  ۲- گواهینامه بین المللیOXFORD CERT صادرکننده: آکادمی بین المللی OXFORD CERT کشورانگلستان قابلیت رهگیری در سایت اصلی به همراه کد ریجستری )لاتین(
  ۳- انگلستان مرجع صادرکننده: گواهینامه بین المللیIQS ….انگلیس
  ۴-گواهینامه بین المللی Euro Science Certificate ….انگلیس
  واقعا ممنون از سایت بسیار عالیتان

 28. حسن شمسی
  ۷:۵۲ ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

  international research journal management sciences
  issn 2147-964x
  با سلام
  لطفا ژورنال فوق (isc) ارزیابی می نمایید ؟

  • ایران مشاور
   ۹:۲۹ ۱۳۹۴/۰۷/۲۸

   این مجله ای اس سی نیست و صرفا در پایگاه نشریات ادواری لاتین حضور دارد و امتیاز isc بدان تعلق نخواهد گرفت.

 29. مریم
  ۳:۵۵ ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

  هزینه انجام مقاله برای پایان نامه چقدرمیشه؟

  • ایران مشاور
   ۸:۴۹ ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

   لطفا از طریق فرم سفارش پایان نامه درخواست خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان مربوطه در اسرع وقت پاسخ دقیق را به اطلاع شما برسانند.

 30. اسلامی
  ۳:۵۲ ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

  باسلام,هزینه انجام پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی,فصل ۴و۵چقدر میشه؟اگه فصل دو هم باشه بافصل دو چقدر میشه؟
  باتشکر

  • ایران مشاور
   ۱۱:۰۵ ۱۳۹۴/۰۶/۲۶

   عرض سلام و ادب
   لطفا فرم ثبت سفارش پایان نامه را تکمیل فرمایید تا توضیحات لازم در اسرع وقت به ایمیل شما ارسال گردد.
   سپاس

 31. صغزی
  ۷:۲۳ ۱۳۹۴/۰۶/۱۹

  با سلام ،خودتون می شه یه مقاله بنویسی و تو مجله معتبر به چاپ برسونی ،برای مصاحته دکترا نیاز دازیم متشکرم

  • ایران مشاور
   ۷:۳۳ ۱۳۹۴/۰۶/۲۰

   سلام
   لطفا فرم ثبت سفارش مقاله را تکمیل کرده و ارسال فرمایید تا راهنمایی های لازم به صورت رایگان توسط کارشناس مقالات بهتون ارایه شود.
   سپاس

 32. نگین
  ۳:۰۹ ۱۳۹۴/۰۶/۱۵

  سلام
  من رشته بارگانی بین الملل هستم.میخواستم بپرسم بازه قیمتی انجام پایان نامه از چند تا چند تومنه؟
  ممنون

  • ایران مشاور
   ۱۲:۰۰ ۱۳۹۴/۰۶/۱۶

   سلام و عرض ادب
   پاسخ به ایمیل شما ارسال گردید.
   جهت تسریع روند پاسخگویی درخواست های این چنینی را از طریق پشتیبانی انلاین یا فرم ثبت سفارش ارسال فرمایید
   با تشکر

 33. amin
  ۱۱:۳۸ ۱۳۹۴/۰۶/۰۳

  سلام و خسته نباشید.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. ژورنال با مشخصات ذیل ISI یا pubmed هست یا خیر?

  Biological Forum- International Journal” (ISSN NO. (Online) : 2249-3239

 34. کیوان
  ۱:۰۵ ۱۳۹۴/۰۵/۱۶

  سلام اگر ممکن است در مورد ژرنال
  research journal of applied science
  در مورد مناسب بودن جهت رزومه بهم اطلاعات بدید
  تشکر

 35. reza3
  ۹:۴۱ ۱۳۹۴/۰۵/۱۱

  باسلام وتشکر
  نمره مقاله رو برای پایان نامه ام احتیاج دارم و یه ژورنال پولی خارجی مقاله ام رو پذیرش کرده اما استاد راهنمام میگه شنیدم پولی ها اعمتیاز ندارند از طرفی با یونی تماس گرفتم و جوال دادن که فقط یورنالهای جزء بلک لیست اعتبار ندارند. لطفا راهنماییم کنید به شدت به کمک نیاز دارم چون تا آخر مرداد وقت دارم.
  آیا این ژورنال جژء بلک لیست هست؟
  publicscienceframework.org/journal/allissues/ajisce.html

  • ایران مشاور
   ۱۰:۲۴ ۱۳۹۴/۰۶/۱۲

   اینجا دو بحث مطرح است ۱- اعتبار ژورنال ۲-دریافت تشویقی از دانشگاه آزاد
   طبق ایین نامه وزارت علوم تنها مجلات لیست سیاه ملاک مجلات بی اعتبار هستند و واحدهای پژوهش دانشگاه ملزم به تبعیت از آن می باشند.
   با این حال جهت اخذ تشویقی مقالات طبق متمم ایین نامه دانشگاه ازاد به مجلات پولی تشویقی تعلق نخواهد گرفت.
   این ژورنال بلک لیست نیست ولی ایندکس معتبری هم ندارد و لذا توصیه نمی گردد

 36. مهتاب
  ۱۱:۴۳ ۱۳۹۴/۰۴/۲۶

  با سلام میخواستم بدونم ISI هست؟ یا جز لیست سیاه وزارت؟ سایت isicenter.org با عنوان
  International Journal of Basic Sciences and Applied Research

  • ایران مشاور
   ۳:۱۹ ۱۳۹۴/۰۴/۲۷

   این ژورنال در پایگاه نشریات ادواری لاتین حضور دارد با این حال isi یا isc نمی باشد.
   در بلک لیست نیز نیست.
   جزو مجلات علمی پژوهشی لاتین محسوب خواهد شد.

 37. هنرور
  ۱:۴۲ ۱۳۹۴/۰۴/۱۷

  با سلام و احترام
  آیا مجله Japan Journal of Nursing Science معتبر است؟
  ممنون

  • ایران مشاور
   ۱۱:۲۹ ۱۳۹۴/۰۴/۱۹

   سلام
   اگر منظور شما مجله با مشخصات زیر است
   JAPAN JOURNAL OF NURSING SCIENCE
   Quarterly ISSN: 1742-7932
   WILEY-BLACKWELL, 111 RIVER ST, HOBOKEN, USA, NJ, 07030-5774
   Coverage
   Science Citation Index Expanded
   Social Sciences Citation Index
   می توان گفت که مجله ناشر معتبری دارد. ایندکس تامسون، اسکوپوس و مدلاین است.
   ایمپکت فاکتور اس جی آر برابر با ۰٫۱۹ و جی سی آر ۰٫۴۸ است
   به طور کلی مجله خوبی است.

 38. پرنیان
  ۸:۴۱ ۱۳۹۴/۰۴/۱۳

  با تشکر از پاسخ شما.
  هزینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات انتشارات کوثر حدود ۵۰۰ دلار است. متأسفانه مجلاتی مانند
  Iranian Journal of Pediatrics که قبلاً بابت چاپ مقاله هزینه‌ای اخذ نمی کرد، در حال حاضر به واسطه انتشارات کوثر هزینه ای حدود ۵۰۰ دلار دریافت می کند.
  آیا همه مجلاتی که در آی اس آی نمایه می شوند جهت پذیرش و چاپ مقاله هزینه دریافت می کنند؟

  • ایران مشاور
   ۲:۰۱ ۱۳۹۴/۰۴/۱۴

   برخی از مجلات طبق سیاست دسترسی آزاد مقالات هزینه دریافت می کنند.
   این انتشارات هم اینچنین است با این حال انتشارات خوبی است.
   اگر در جستجوی ژورنال های رایگان و معتبر هستید می توانید با گزارش چکیده و عنوان مقاله خود از طریق لینک زیر به جستجوی مجله مناسب بپردازید

 39. پرنیان
  ۱۱:۵۸ ۱۳۹۴/۰۴/۱۲

  با عرض سلام و احترام
  میشه یه مجله رایگان که در isi نمایه بشه و در رابطه با علوم پزشکی (پرستاری اطفال و نوزادان) باشه به من معرفی کنید؟ممنونم

  • ایران مشاور
   ۶:۳۲ ۱۳۹۴/۰۴/۱۲

   سلام
   شما می توانید در مجلات انتشارات کوثر اقدام کنید
   kowsarcorp.com/pub/index.php/products/journals

   • پرنیان
    ۱۰:۲۵ ۱۳۹۴/۰۴/۱۲

    با تشکر از پاسخ شما.
    هزینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات انتشارات کوثر حدود ۵۰۰ دلار است. متأسفانه مجلاتی مانند
    Iranian Journal of Pediatrics که قبلاً بابت چاپ مقاله هزینه‌ای اخذ نمی کرد، در حال حاضر به واسطه انتشارات کوثر هزینه ای حدود ۵۰۰ دلار دریافت می کند.
    آیا همه مجلاتی که در آی اس آی نمایه می شوند جهت پذیرش و چاپ مقاله هزینه دریافت می کنند؟

 40. مهتاب
  ۱۱:۳۷ ۱۳۹۴/۰۴/۰۵

  با سلام

  میخواستم بدونم ISI هست؟ یا جز لیست سیاه وزارت؟

  سایت isicenter.org با عنوان
  International Journal of Basic Sciences and Applied Research

  • ایران مشاور
   ۳:۲۱ ۱۳۹۴/۰۴/۲۷

   این ژورنال در پایگاه نشریات ادواری لاتین حضور دارد با این حال isi یا isc نمی باشد.
   در بلک لیست نیز نیست.
   جزو مجلات علمی پژوهشی لاتین محسوب خواهد شد.

 41. فرزاد
  ۱۲:۴۱ ۱۳۹۴/۰۳/۲۷

  با سلام مجله ای به نام International Journal of Review in Life Sciences و ISSN: 2231-2935
  در سایت تامسون وجود دارد . دومجله زیر ادعا می کنند که خودشان اصلی و ودیگری جعلی هستند . لطفا راهنمایی کنید کدام جعلی و کدام اصلی است . با تشکر فراوان

  • ایران مشاور
   ۱۱:۲۷ ۱۳۹۴/۰۳/۳۰

   در خصوص این ژورنال ما بررسی های مختلفی انجام دادیم و در نهایت برای اینکه دوباره نویسی نکرده باشیم. بررسی زیر را که در یکی از وبلاگ ها توسط کاربران ثبت شده بود مورد تایید قرار می دهیم.

   با سلام و احترام
   برای این مجله دو سایت وجود دارد. که یکی سایت اصلی مجله است و دیگری سایت جعلی است. سایت اصلی دارای آدرس است و سایت جعلی به این آدرس است:
   طبق شواهد زیر آدرس و دامین سایت اصلی مجله یعنی در سال ۲۰۰۸ ثبت شده است و لذا نمی تواند یک مجله تازه تاسیس و جعلی باشد

   ضمنا اسم، تلفن و ایمیل فرد ثبت کننده به وضوح مشخص است
   اما سایت مجله جعلی یعنی در سال ۲۰۱۵ ثبت شده است و واضح است که تازه تاسیس و جعلی است و یک شماره تلفن غیرواقعی ثبت نموده است.

   مجله International Journal of Review in Life Sciences در سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را آغاز نموده است و در سایت اصلی مجله یعنی آرشیو تمام شماره ها از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ موجود است اما در سایت مجله جعلی یعنی فقط تعدادی مقاله مربوط به سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ وجود دارد. ضمنا وقتی سایت مجله در سال ۲۰۱۵ خریداری شده است لذا چگونه مقالات مربوط به سال ۲۰۱۴ در آن وجود دارد؟!!!!
   در ضمن با ایمیل های موجود در دامین اصلی مجله یعنی تماس گرفته شد و طبق مکاتبه با این ایمیل ها صاحب دامین اصلی تایید نمود که مجله جعلی نیست و مورد تایید ناشر است که متن جواب به شرح ذیل می باشد
   Dear Sir,
   IJRLS is an original journal of our publication it is not fake

   Yours Sincerely,

   The Editor,
   International Journal of Research in Pharmaceutical Sciences

   Editorial office contact no. +91 8886980803
   ijrps@pharmascope.org

   ضمنا این انتشارات دارای سه مجله می باشد و هر سه مجله اصلی هستند و هیچکدام جعلی نیستند و سالهاست که فعالیت می کنند با آدرس های زیر
   این مجله از سال ۲۰۱۰ شروع به کار نموده است

   این مجله از سال ۲۰۱۱ شروع به کار نموده است

   این مجله از سال ۲۰۱۱ شروع به کار نموده است

   علاوه براین موسسه JK WELFARE & PHARMASCOPE FOUNDATION ناشر این مجله می باشد که در سایت آی اس آی هم ذکر شده است. با جستجو در اینترنت مشخص می شود که در همه جا سایت pharmascope.org به عنوان سایت اصلی ناشر ثبت شده است. به عنوان نمونه به لینک زیر مراجعه کنید

   برگرفته شده از howtodoresearch.blog.ir

 42. بهنام
  ۱۰:۴۵ ۱۳۹۴/۰۳/۰۴

  ccsenet.org/journal/index.php/ijms
  لینک مجله

 43. بهنام
  ۱۰:۴۵ ۱۳۹۴/۰۳/۰۴

  با سلام و وقت بخیر
  میخاستم بدونم لینک زیر مورد قبول بنیاد نخبگان هست یا نه و ایا شما موافقین به این مجله مقاله فرستاده شود؟ جهت عضویت در بنیاد نخبگان برام بسیار مهم هست تا بدونم بنیاد قبول داره یا نه!

 44. میثم
  ۱۱:۳۴ ۱۳۹۴/۰۲/۱۷

  قای دکتر سلام. وقت بخیر.نظرتون در مورد ژورنال زیر بفرمایید.

  issn:2090-427

  • ایران مشاور
   ۱۱:۳۲ ۱۳۹۴/۰۲/۲۰

   اگر منظور شما ژورنال زیر است
   پس این مجله ایندکس تامسون است ایمپکت فاکتو ندارد و صرفا برای اهداف کوتاه مدت می توانید مقاله خود را به ان سابمیت کنید
   JOURNAL OF APPLIED ENVIRONMENTAL AND BIOLOGICAL SCIENCES
   Monthly ISSN: 2090-4274
   INTERNATIONAL SOC APPLIED SCIENCES, INTERNATIONAL SOCIETY APPLIED SCIENCES, CAIRO, EGYPT, 00000

 45. mehdi
  ۹:۱۰ ۱۳۹۴/۰۲/۱۶

  با سلام و خسته نباشید.
  اکسپت داخلی هم گرفته می شود ؟

  • ایران مشاور
   ۱۰:۲۱ ۱۳۹۴/۰۲/۱۷

   سلام
   بله. با این حال برای اکسپت داخلی حداقل ۶ الی ۸ ماه زمان نیاز است.
   قبل از هراقدامی مقاله شما باید جهت پذیرش داخلی باید امکان سنجی شود.

 46. میثم
  ۱۰:۱۸ ۱۳۹۴/۰۲/۱۵

  اقای دکتر سلام. وقت بخیر.نظرتون در مورد ژورنال زیر بفرمایید.

  issn:2090-4274

 47. میثم
  ۶:۱۲ ۱۳۹۴/۰۲/۱۰

  با سلام .یه سوال داشتم.اگر یه ژورنال به تازگی وارد بلک لیست بره ولی همچنان در تامسون باشه باز هم اعتبار نداره؟آیا امکان داره از بلک لیست خارج بشه
  با تشکر

  • ایران مشاور
   ۹:۰۷ ۱۳۹۴/۰۲/۱۳

   امکان داره از بلک لیست خارج بشود ولی نه به این زودی.
   اگر در تامسون موجود باشد بنابراین در سطح جهانی اعتبار خواهد داشت چون بلک لیست مختص نهاد صادرکننده خود می باشد.
   با این حال در ایران امتیازی محسوب نخواهد شد.

 48. میثم
  ۲:۴۲ ۱۳۹۴/۰۲/۰۵

  آقای دکتر سلام. وقت بخیر.نظرتون در مورد ژورنال زیر بفرمایید.
  Reef Resources Assessment and Management Technical Paper (RRAMT) ISSN: 1607-7393

 49. محمد
  ۴:۰۹ ۱۳۹۴/۰۱/۱۵

  با سلام و خسته نباشید. اینجانب دانشجوی ترم آخر اپیدمیولوژی هستم. در زمینه کارهای پژوهشی در رشته های علوم پزشکی فعالیت دارم و از نظر نوشتن مقاله، پروپوزال، آنالیز آماری با نر م افزار SPSS و STATA بخوبی آشنایی دارم و مسلط هستم. عرض بنده این هست در صورتی که بخواهم با موسسه شما همکاری داشته باشم به ازای انجام هر کدام از موارد مثلا نوشتن پروپوزال، پایان نامه و یا آنالیز آماری چقدر هزینه به من پرداخت خواهید کرد؟ تشکر

  • ایران مشاور
   ۱۰:۰۲ ۱۳۹۴/۰۱/۱۷

   سلام
   موسسه ایران مشاور در پروژه های برون سپار ۷۰ درصد از هزینه کل قرارداد را به مجری پرداخت می کند.
   جهت همکاری لطفا نخست فرم دعوت به همکاری سایت را تکمیل فرمایید.
   سپاس

 50. mehdi
  ۵:۵۵ ۱۳۹۳/۱۲/۱۷

  باسلام و خسته نباشید من در این ژورنال در تاریخ Feb 4 ثبت کردم آیا در ان تاریخ زیر شاخه isc بوده ….. آیا ژورنال مورد تایید دانشگاه آزاد می باشد
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanitie
  ISSN 2249-7315

 51. mehdi
  ۱۰:۵۱ ۱۳۹۳/۱۲/۱۴

  باسلام و خسته نباشید من در این ژورنال در تاریخ Feb 4 ثبت کردم آیا در ان تاریخ زیر شاخه isc بوده ….. آیا ژورنال مورد تایید دانشگاه آزاد می باشد
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanitie
  ISSN 2249-7315

 52. mehdi
  ۹:۱۲ ۱۳۹۳/۱۲/۱۳

  آیا ژورنال معتبری می باشد …. در لیست سیاه است یا نه… ایا زیر شاخه isc می باشد
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanitie

 53. mehdi
  ۱:۰۸ ۱۳۹۳/۱۲/۱۲

  آیا ژورنال معتبری می باشد …. در لیست سیاه است یا نه
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanities

 54. سارا
  ۱۰:۳۹ ۱۳۹۳/۱۱/۲۳

  با سلام مجدد
  احتراما امکانش هست مجله ای که در زمینه سرطان مقاله چاپ می کند و یک ماهه هم پذیرش می دهد و ISI بوده و ایندکس تامسون می باشد را برایم معرفی کنید.
  واقعا لطف می فرمایید
  پیشاپیش سپاسگزارم

  • ایران مشاور
   ۵:۴۲ ۱۳۹۳/۱۱/۲۵

   ژورنال های پابمد برای شما مناسب تر خواهد بود
   از لیست زیر مناسب ترین ژورنال را می توانید برای مقاله خود انتخاب کنید

 55. سارا
  ۱۲:۴۱ ۱۳۹۳/۱۱/۲۱

  با تقدیم سلام و ادب
  آیا دو ژورنال Indian journal of science and technology و ژورنال indian journal of medical research معتبر هستند؟

  • ایران مشاور
   ۱۰:۴۴ ۱۳۹۳/۱۱/۲۳

   هر دو ژورنال معتبر هستند و جزو ژورنال های medknow بوده و ایندکس تامسون و اسکوپوس می باشند.
   درصد پذیرش بالایی هم ندارند.

  • سارا
   ۱۰:۳۶ ۱۳۹۳/۱۱/۲۳

   با تشکر فراوان از راهنمایی های ارزنده تان

 56. سارا
  ۱:۲۴ ۱۳۹۳/۱۱/۲۰

  با تقدیم سلام و ادب
  آیا دو ژورنال Indian journal of science and technology و ژورنال indian journal of medical research معتبر هستند؟

 57. مهتاب
  ۶:۰۱ ۱۳۹۳/۱۱/۱۸

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم سایت زیر ISI هست؟ یا جز لیست سیاه وزارت؟
  ISSN: 2319–۴۷۳۱ (p); 2319–۵۰۳۷ (e)

  • ایران مشاور
   ۱۲:۴۷ ۱۳۹۳/۱۱/۲۰

   این ژورنال ایندکس تامسون است.
   ایمپکت ندارد
   کشور هند
   در بلک لیست نمی باشد
   TRENDS IN LIFE SCIENCES
   Quarterly ISSN: 2319-4731
   DAMA INT PUBL, PUBLICATIONS, 15 B VIJAYNAGER, Z P COLONY, BIJAPUR RD, SOLAPUR, INDIA, MAHARASHTRA, 00912

 58. فرزاد
  ۱۱:۳۰ ۱۳۹۳/۱۱/۱۷

  با عرض سلام و ادب
  من یک مقاله رشته مدیریت دارم. می خواستم پذیرش در ISI (مورد پذیرش وزارت علوم و دانشگاه آزاد) یا ISC یا چاپ در ژورنالهای علمی پژوهشی داخلی بگیرم در درجه اول برای ارتقائ رتبه هیئت علمی استادم( دانشگاه آزاد) و بعد نمره پژوهش خودم می خواستم .برای کوتاه ترین زمان (حدود ۱ ماه) و کمترین هزینه. می توانید مرا راهنمایی کنید؟

  • ایران مشاور
   ۱۱:۱۳ ۱۳۹۳/۱۱/۲۳

   عرض سلام و احترام
   لطفا جهت تسریع روند پاسخگویی، درخواست خود را صرفا از فرم ثبت سفارش سایت به ما ارسال فرمایید.
   درخواست های ارسال شده از بخش نظرات توسط مدیر سایت مشاهده شده و ممکن است با تاخیر صورت بگیرد.
   در حالی که سفارشات ارسال شده از بخش ثبت سفارش همان لحظه ثبت سفارش وارد پنل کارشناسان تخصصی ما شده و در سریع ترین زمان ممکن پیگیری می گردد.
   با تشکر

 59. فرهنگ
  ۵:۲۶ ۱۳۹۳/۱۱/۱۴

  با سلام و خسته نباشید
  در مورد ژورنال زیر می خواستم بپرسم که از مدت زمان سابمیت تا اکسپت چه قدر طول می کشد؟ و اعتبارش چطوره؟ تشویقی دانشگاه آزاد بهش تعلق می گیرد؟
  European Online Journal of Natural and Social Sciences

  با تشکر

 60. عادله
  ۳:۵۹ ۱۳۹۳/۱۱/۱۴

  INDIAN JOURNAL OF SCIENCE AND TECHNOLOGY issn:0974-6846
  MULTITEMAS Journal 1414-512x
  Indian Journal of Fundamental and Applied Life Sciences
  ۲۲۳۱-۶۳۴۵
  International Journal of Academic Research
  ۲۰۷۵-۴۱۲۴
  با سلام به نطر شما چاپ مقاله در کدام یک از این ژورنال ها بهتر است؟ در ضمن باتوجه به اینکه رشته من حسابداری لطفا یک مجله ای اس سی معتبر بدون هزینه چاپ معرفی کنید

 61. ارشینا
  ۱:۱۹ ۱۳۹۳/۱۱/۱۱

  سلام
  وقت بخیر ببخشید امکانش هست مقاله من رو که از پایان نامه استخراج کرده ام و مدیریتی و مروری هست و ترجمه هم شده است رو در یک مجله آی اس آی یا آی اس سی که مورد تائید دانشگاه آزاد برای ۲نمره پایان نامه و تشویقی باشه با کل هزینه ۲۵۰هزار تومان در زمان کمی چاپ و اکسپت بگیرید . لطفاً راهنمایی کنید چون من هم مشکل زمان دارم هم مشکل تهیه پول بیشتر

 62. nabiyollah ashrafi
  ۱۰:۵۸ ۱۳۹۳/۱۱/۰۸

  سلام
  این ماله لیست سیاه وزارت علوم است؟

  Journal of Agricultural Science
  ISSN 1916-9752 (Print) ISSN 1916-9760 (Online

 63. محسن
  ۹:۵۸ ۱۳۹۳/۱۱/۰۳

  با سلام و احترام
  در مورد ژورنال Journal of Applied Environmental
  and Biological Sciences با ISSN: 2090-4274 سایت: textroad.com یک سری اطلاعات داشته باشم که اصلا ISI هست یا نه؟؟؟؟؟؟

 64. جمال
  ۱۲:۲۱ ۱۳۹۳/۱۰/۰۴

  سلام قیمت پایان نامه حسابداری چقدره

  • ایران مشاور
   ۱۲:۵۶ ۱۳۹۳/۱۰/۰۶

   سلام
   لطفا درخواست خود را از بخش ثبت سفارش سایت ارسال فرمایید تا توسط کارشناسان دپارتمان حسابداری مورد بررسی قرار بگیرد.
   اطلاعات بخش نظرات سایت صرفا توسط مدیر سایت قابل مشاهد می باشد.
   پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذاریم.