فرم نویسندگان مقاله

راهنمای نگارش صحیح افیلیشن مقالات

مشتری ارجمند لطفا ترتیب مشخصات نویسندگان مقاله خود را طبق فرمت جدول زیر تکمیل کرده و در اسرع وقت به ما ارسال نمایید. قطعا ارسال به موقع و دقیق مشخصات باعث تسریع فرایند پذیرش خواهد شود. به جهت کسب امتیاز حتما در درج نام دانشگاه ها دقت فرمایید در حد امکان نام دقیق دانشگاه را از واحد پژوهش استعلام نمایید. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش نگارش افیلیشن مقالات در سایت ایران مشاور مراجعه کنید.

ترجیحا اسامی و مشخصات به صورت انگلیسی ارسال گردد.

از انجایی که جهت پیگیری فرایند اکسپت مقاله، ایمیلی مستقل برای هر مشتری ساخته می شود و جمیل جهت ورفای اکانت نیاز به شماره ای جهت پیامک کد وریفای دارد. لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود ضمن درج یک شماره موبایل در جدول زیر لطفا در روزهای آتی اگر پیامی از جمیل دریافت کردید سریع آن را به شماره ۵۰۰۰۱۳۳۳۸۸۱۶۹۶ ارسال فرمایید.

توجه داشته باشید این شماره فقط جهت دریافت کد ارسالی از جمیل می باشد و جهت پیگیری و هماهنگی سفارشات حتما با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید.

جهت مطالعه روش صحیح نگارش افلیشن مقاله و همچنین مشاهده نمونه به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

نگارش صحیح افیلیشن مقالات

انگلیسی مدارک دانشگاهی جهت نگارش افیلیشن مقالات

 

لطفا ابتدا تعداد نویسندگان را انتخاب کرده و سپس فلیدهای باز شده برای هر یک از نویسندگان را به ترتیب درج در مقاله و ترجیحا به زبان انگلیسی تکمیل فرمایید.

نام و نام خانوادگی نویسنده اول

مقطع تحصیلی یا رتبه علمی

رشته تحصیلی

گروه آموزشی

دانشکده

در نگارش صحیح نام دانشگاه دقت فرمایید

شهر

کشور

کد پستی نویسنده مسئول جهت درج در مقاله

شماره تلفن و فکس نویسنده مسئول جهت درج در مقاله

لطفا یکی از نویسندگان را به عنوان نویسنده مسئول انتخاب نمایید. نویسنده مسئول در ادبیات آکادمیک مسئول کلیه مکاتبات و تعهدات مقاله می باشد.

از انجایی که جهت پیگیری فرایند اکسپت مقاله، ایمیلی مستقل برای هر مشتری ساخته می شود و جمیل جهت ورفای اکانت نیاز به شماره ای جهت پیامک کد وریفای دارد. لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود ضمن درج یک شماره موبایل در جدول زیر لطفا در روزهای آتی اگر پیامی از جمیل دریافت کردید سریع آن را به شماره 50001333881696 ارسال فرمایید.

لطفا کلمات تصویر رو به رو را در این کادر تایپ نمایید.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید