پرسش ها متداول
آنلاین درخدمیتم پشتیبانی تلگرامی

پاسخ به پرسش های متداول

آیا شما شبیه سازی پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، شبیه سازی پایان نامه و مقاله در این موسسه به صورت تخصصی و در اکثر حیطه ها انجام می گیرد.

هزینه شبیه سازی یه مقاله چقد میشه؟

هزینه بستگی بر مقاله و دشواری کار دارد. مسلما هر چقدر شبیه سازی زمان بر و نیازمند دقت بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد. جهت استعلام دقیق هزینه، لطفا از بخش ثبت سفارش درخواست شبیه سازی خود را به همراه مقاله مربوطه  ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

آیا شما تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، تحلیل آماری با تمامی نرم افزارهای آماری و هر نوع آزمون آماری توسط غول های آماری ایران در موسسه ایران مشاور انجام می شود. تجربه ۵ ساله ایران مشاور در این بخش، همچنان رضایت مراجعان عزیز را به همراه داشته است.

هزینه تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله چقد میشه؟

هزینه تحلیل آماری پایان نامه، مقاله یا طرح پژوهشی چندان تفاوتی با هم ندارند. چون مبنای محاسبه هزینه تحلیل آماری تعداد پرسشنامه یا آزمودنی ها، تعداد فرضیه ها، نوع آزمون است که تفسیر همه آنها در این مجال نیست. جهت اطلاع دقیق از هزینه لطفا سفارش خود را از بخش ثبت سفارش پایان نامه به ما ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

خدمات مشتریان vip چیست؟

مشتریانی که بیش از دو سفارش با موسسه ایران مشاور داشته باشند و یا مشتری دیگری را به موسسه معرفی نمایند به نسبت قراردادشان تا سقف ۱۵۰۰۰۰۰ ریال از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود. این تخفیف ویژه به عنوان هدیه بوده و علاوه بر آن فرایند کاری مشتریان vip به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

ساعات کاری موسسه ایران مشاور به چه صورتی است؟

کارشناسان ایران مشاور تمام تلاش خود را می کنند تا به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته پیگیرکارهای مشتریان عزیز باشند. با این حال در طول ساعات شبانه روز روش های تماس با موسسه تابع شرایط خاصی است که به شرح زیر خدمت مشتریان بزرگوار اعلام می شود:

الف. تماس تلفنی:  از ۹ صبح تا ۶ بعد ازظهر در کل روزهای هفته به استثنای روزهای تعطیل و جمعه

ب.مراجعه حضوری: به جهت احترام به مشتریان الکترونیکی، موسسه ایران مشاور بخشی از ساعات کاری در طول روز را به پاسخگویی تلفنی و پیگیری سفارشات اختصاص داده است لذا ازساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر به جهت بارکاری زیاد کارشناسان موسسه، از پذیرفتن مراجعه حضوری معذور هستیم. با این حال مشتریانی که تمایل دارند در محل شرکت حضور یابند می توانند با هماهنگی قبلی از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۶ بعد ازظهر در محل شرکت حضور یابند.

ج. فرم ثبت سفارش و فرم پیگیری:  کارشناسان ایران مشاور به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته حتی تعطیلات رسمی و جمعه ها از طریق فرم پیگیری، فرم ثبت سفارش و ایمیل موسسه در خدمت مشتریان عزیز هستند و تلاش می کنند تا درخواست های شما را در اسرع وقت مورد بررسی قرار داده و پاسخ را به اطلاع شما برسانند. لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود تا حد امکان سعی کنند از طریق فرم های فوق با موسسه در ارتباط باشند. مسلما همکاری شما باعث تسریع روند پاسخگویی و ارتقا کیفیت خدمات موسسه خواهد شد.

اساتید ایران مشاور دارای چه تخصصی هستند و سفارشات به چه کسانی ارجاع داده می شوند؟

بانک اساتید موسسه ایران مشاور شامل برترین دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد هر رشته می باشند. این متخصصان بعد از پایش و پالایش مستمر به عضویت تیم های تخصصی موسسه ایران مشاور در آمده اند و لذا از تخصص و تبحر کافی در موضوع کاری خویش برخوردار هستند. این موسسه سفارشات مشتریان عزیز را صرفا به متخصص با تحصیلات عالی هر رشته که دارای تجارب کافی با موضوع تایید شده هستند ارجاع می دهد.

سفارشات من در چه محدوده زمانی مورد بررسی قرار می گیرد؟

بلافاصله پس از ثبت سفارش و یا تماس با کارشناسان ایران مشاور، سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و تلاش می شود تا در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی به ایمیل شما ارسال شود.

نحوه تحویل سفارش چگونه است؟

تمام سفارشات به صورت فایل word و pdf به مشتری تحویل داده می شود، در سفارشات پایان نامه، فرایند تحویل سفارشات طبق فصل بندی دانشگاه انجام می گیرد. هزینه انجام سفارش متناسب با تعداد فصل ها تعیین شده و به صورت اقساط و قبل از دریافت هر فصل پرداخت می شود.

آیا انجام اصلاحات هزینه اضافی در بردارد؟

خیر- اصلاحات در هر مرحله از کار توسط استاد مجری به صورت کامل و بدون دریافت هزینه مجدد انجام می گیرد.

بعد از دریافت کار تا چه زمانی می توانم اصلاحات را به موسسه بیاورم؟

دانشجو بعد از دریافت کار حداکثر دوهفته تا یک ماه زمان دارد که ایرادات وارده بر کار را برای موسسه ایمیل کند.

آیا برای کارهای جلسه آموزشی در نظر گرفته شده است؟

استاد مربوطه بعد از اتمام نهایی کار با درخواست دانشجو می تواند جلسه آموزشی در موسسه برگزار می کند.

آیا در طی انجام کار جلسات حضوری برگزار می شود؟

در طی انجام کار و بنا برصلاحدید استاد و نیاز دانشجو امکان برگزاری جلسات حضوری وجود دارد. در مواقعی که پرسش ها محدود بوده و با گفتگوی کوتاه قابل طرح باشد کنفرانس تلفنی جهت رفع اشکال دانشجو برگزار می گردد.

زمان لازم جهت نگارش مقاله چقدر است؟

زمان انجام سفارشات متناسب با روش پژوهش، شرایط مشتری و کیفیت کار ممکن است متغییر باشد ولی نرم آن بین ۱۵ روز الی ۲ ماه است.

سفارشات و فرایند انجام کار را چگونه پیگیری کنم؟

جهت پیگیری سفارش و اطلاع از فرایند کار، فرمی در بخش فرم های سایت طراحی شده است. از شما مشتری بزرگوار تقاضا می شود که به جای تماس تلفنی ترجیحا درخواست پیگیری خود را ازهمین فرم ارسال کنید . مسلما کارشناسان ما از این طریق در اسرع وقت در خواست شما را به مرجع مربوطه ارجاع داده و پاسخ را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد. ارسال درخواست پیگیری از طریق فرم پیگیری سایت، باعث تسریع روند پاسخگویی به شما مشتریان عزیز خواهد شد لذا توصیه می شود تا حد ممکن جهت پیگیری کارها از طریق فرم پیگیری اقدام فرمایید.

چگونه می توانم با موسسه شما همکاری کنم؟

موسسه ایران مشاور از دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها دعوت به همکاری می کند. جهت همکاری با مجموعه ما، شما کافی است تا رزومه خود را از طریق فرم دعوت به همکاری سایت به ما ارسال فرمایید. کارشناسان ایران مشاور آخر هر هفته رزومه های ارسال شده را مورد بررسی قرارداده و با تایید مدیریت محترم، افراد جدید را به بانک مشاوران ایران مشاور اضافه خواهند کرد. مسلما با تایید صلاحیت شما در انجام سفارشات انتظار همکاری بیشتری را با موسسه می توانید داشته باشید.

 اگر موضوع من تصویب نشد؟

اگر به هر دلیلی موضوعات معرفی شده تایید نشود موسسه موظف است مجددا موضوعات دیگری را به شما معرفی نماید.

اگر پروپوزال من تصویب نشد؟

از آنجایی که معمولا موضوعات توسط گروه یا استاد راهنما ابتدا مورد بازنگری قرار گرفته و سپس تایید می شود لذا معمولا سابقه ندارد که پروپوزال به طور کامل رد شود. فقط ممکن است به پروپوزال اصلاحیه وارد شود که این اصلاحات به طور کامل توسط استاد مجری انجام خواهد شد.

شما می توانید پرسش های خود را از طریق بخش نظرات این صفحه به ما ارسال فرمایید.

۱۱۶ دیدگاه برای “پرسش ها متداول”

 1. ساسان گفت:

  سلام. آیا تعداد نویسندگان مقاله در اکسپت شدن مقاله تاثیر داره؟

  • از آنجایی که داوری مقالات به صورت blind review یا داوری ناشناس انجام می شود لذا تعداد نویسندگان تاثیری در اکسپت شدن مقاله نخواهد داشت.
   به عبارتی به جهت ممانعت از سوگیری و تعارض منافع، نام نویسندگان یا تعداد انها برای داور نشان داده نمی شود.
   با این حال تعداد نویسندگان، افیلیشن و شهرت انها در گزینش اولیه سردبیر ژورنال تاثیرگذار هست.
   مسلما مقالاتی با نویسندگان سرشناس در یک رشته علمی، به داوران متعهد ممکن هست ارسال شود.
   همچنین تعداد زیاد نویسندگان کمتر شناخته شده (معمولا بیشتر از پنج نویسنده) ایجاب می کند تا سردبیر مقاله را بیشتر بررسی کرده و جهت داوری ارسال کنید. چنین مقالاتی باید مستخرج از طرح های پژوهش و یافته های اساسی باشند.

 2. سید احسان گفت:

  سلام
  من برای مصاحبه دکتری احتیاج به مقاله علمی پژوهشی در رشته علوم سیاسی گرایش مطالعات خاورمیانه دارم و برای این منظور نیاز به موضوع خوب و کمک استاد راهنما دارم آیا شما در این زمینه کمکی می توانید بکنید

 3. فاطمه گفت:

  سلام.اگر ترجمه جداگانه برای شما ارسال شود و صرفا درخواست اکسپت از مقاله را بخواهیم هزینه اکسپت ای اس سی و ای اس ای چگونه محاسبه می شود؟

 4. علیرضا گفت:

  سلام
  قیمت پروپزال وپایان نامه کامل کارشناسی ارشد گرایش شبکه های کامپیوتری را با شرایط پرداخت به ایمیل بنده ارسال نمایید

 5. a.m گفت:

  با سلام
  مراحل پرداخت هزینه های استخراج-ترجمه و پذیرش مقاله به چه صورت هستش؟

 6. ناشناس گفت:

  سلام.لطفاً هزینه های دوره های مربوط به Matlab , Java , SPSS , Lingo , SAS و اگر دوره ریاضیات مهندسی و آمار را برای اینچانب در ایمیل بنده اعلام کنید. بزرگواری کنید و طی اعلام هزینه ها ادرس مرکز مربوطه را نیز اعلام کنید.
  با تشکر

 7. محسن گفت:

  با سلام
  بنده قصد دارم با همکاری موسسه شما پایان ناممو انجام بدم. فقط اگه یه قرارداد بسته بشه خیال هر دوطرف راحت تره. آیا برای انجام پایان نامه، با مشتری قرارداد میبندین؟
  اگه قرارداد میبندین لطفا یک نسخه از فرم خام قراردادتون رو ارسال بفرمایید.
  با تشکر

  • سلام
   بله دوست عزیز. بعد از تصویب موضوع و تعیین مجری طرح پژوهشی، قراردادی فی ما بین طرفین منعقد می گردد که براساس آن طرفین متعهد می گردند مطابق مفاد قرارداد عمل کرده و بر رعایت حقوق همدیگر در همه حال پایبد باشند. فرم خام قرارداد بعد از توافقات اولیه موضوع پژوهش، خدمت مشتری ارسال می شود.

 8. f.s گفت:

  با سلام، میخواستم ببینم هزینه انتخاب موضوع چقدر است؟

 9. ابراهیم گفت:

  با سلام
  ببخشید می شود در وب سایت شما یک نمونه cover letter برای ارسال به یک مجله علمی پزشکی قرار دهید. سپاسگزارم.

 10. میثم گفت:

  با سلام
  به طور تقریبی هزینه پایان نامه ارشد حسابداری
  چقدر است؟

 11. مظفری گفت:

  با سلام و خسته نباشید. خواهش میکنم بفرمایید این ژورنال معتبر است یا خیر؟ جزو بلک لیست هست یا نه؟ واقعا isi است؟
  International Journal of Humanities and Cultural Studies (IJHCS)
  ایا مقالاتی که در حوزه عملهای زیبایی که به مبحث سلامت جامعه مربوط است پذیرش می دهد؟ با تشکر فراوان

 12. آریانا گفت:

  سلام. وقتتون بخیر.
  من نگارش پایان نامه ارشدم رو خودم انجام دادم، ولی الان احتیاج دارم که یک فرد متخصص از نظر محتوایی و قواعد نگارشی بررسی و اِدیتش کنه. می خواستم ببینم هزینه ش چقدر میشه؟
  رشته معماری / حدود ۲۵۰ صفحه

  ممنونم.

 13. شکوه گفت:

  با سلام من بایان نامه ارشدمرو انجام دادم حالا ۲مبحث دیگه میخوام بهش اضافه کنم میخواستم ببینم موسسه شما این کارو انجام میدن؟با تشکر

  • سلام دوست عزیز
   لطفا از طریق فرم ثبت سفارش اقدام کنید .
   در کادر در نظر گرفته شده بخش ثبت سفارش توضیحات بیشتری در خصوص مباحث مدنظرتون بدهید.

  • محمد گفت:

   سلام وقتتون بخیر ؛ من لیسانس فیزیک دارم و درحال حاضر هم در ترم ۱ رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین المللی در مقطع ارشد در حال تحصیلم ؛ من به مقاله ISI نیاز دارم؛ شما اگه صفر تا ۱۰۰ نگارش مقاله و اکسپت اونو واسم بگیرید درکل چقدر هزینش میشه؟ موضوع مقاله هم مربوط به رشته مقطع ارشدم باشه

 14. صادق گفت:

  با سلام
  International Science and Investigation Journal
  لطفا مجله فوق و بررسی کنید.
  آیا isi هستش؟
  تاریخ اعتبار و انقضاش تا کی هست؟
  آیا برا مصاحبه دکتری امتیاز داره؟

 15. مجید گفت:

  سلام
  هزینه یک مقاله در نشریه علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم و مقدار زمان ارسال تا تایید پذیرش آن چقدر است؟

 16. مجید گفت:

  هزینه یک مقاله علمی پژوهشی و مدت زمان ارسال تا پدیرش آن چقدر است؟

 17. عاطفه گفت:

  سلام
  ببخشید میشه بگین ایا ژورنال زیر علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم هست؟
  American Journal of T
  heoretical and Applied Statistics

 18. حسین گفت:

  باسلام من موصوع پایان نامه میخاستم درمباحث مرتبط با پردازش تصویر میخاستم ببینم تاچه مدت موصوع رو برام ارسال میکنین

 19. حسین گفت:

  باسلام میخاستم پایان نامه پردازش تصویر انجام بدم رشتم مخابرات هستش میخام بدونم خودتون موضوع دراختیارم قرار میدین ؟

  • سلام دوست عزیز
   لطفا درخواست خود را از بخش سفارش انلاین ارسال فرمایید تا با اطلاعات دقیق تر بتونیم شما را راهنمایی کنیم.
   موضوع با مشورت اساتید متخصص و شرایط شما پیشنهاد خواهد شد.
   زمان این فرایند معمولا یک روز کاری است.

 20. atefeh گفت:

  سلام. خسته نباشید. می خواستمبدونم ژورنال زیر اعتبار داره یا نه؟
  Far East Journal of Applied Mathematics

 21. دلارام گفت:

  سلام. ببخشید میخواستم بدونم فرق پایگاه thomson ruiter با taylor&francis ویاsince direct چیه؟ اینها همه isi هستن؟ کدومشون برای ارسال مقاله بهتره. لطفا راهنمایی کنید. تشکر

 22. مهدیه گفت:

  سلام. وقت شما بخیر. ببخشید در مورد ژورنال ها یه سوال داشتم . در مورد زورنال های اوپن اکسس شما میدونید که الزاما باید براشون پول داد یا نه؟ یکی از اساتید دانشگاه مالزی بهم گفتند : اگه پذیرفته بشه میشه پول داد تا اوپن اکسس چاپ بشه و اگه پول داده نشه فوقش اینه که اوپن اکسس چاپ نمیشه

  • برخی از ژورنال های اوپن اکسس ممکن است جهت چاپ درخواست هزینه کنند و برخی دیگر نه.
   در واقع ژورنال ها جهت تامین هزینه های خود به روش های مختلف ممکن است اقدام کنند:
   ۱-دسترسی محدود و تامین هزینه ها از طریق فروش مقالات چاپ شده (که روش متداول تا قبل از سال ۲۰۰۰) بود.
   ۲- اوپن اکسس و تامین هزینه ها از طریق اسپانسر مالی مانند سازمان ها یا دانشگاه های ذی ربط (اکثر مجلات ایران به این روش عمل کرده و اوپن اکسس هستند و هزینه ای را هم از مولف دریافت نمی کنند)
   ۳- اوپن اکسس و تامین هزینه ها از نویسندگان (اخیرا این دسته از مجله بیشتر شده است. در داخل ایران نیز برخی از مجلات روش خود را به این مدل تغییر داده اند)
   با این حال بسیاری از مجلات معتبر که با مدل یک اداره می شوند این امکان را در قالب یک آپشن برای نویسندگان خود فراهم اورده که با دریافت مبلغ معین که معمولا بالای ۲۰۰۰ دلار است مقاله خود را اوپن اکسس کنند. در کشورهای اروپایی که بر شاخص ارجاع نویسندگان یا h-index انها امتیاز تعلق می گیرد چنین اقدامی باعث افزایش دسترسی پذیری مقاله شده و ارجاعات مقاله را می تواند افزایش دهد لذا برخی از نویسندگان حاضر به پرداخت این هزینه هستند.

 23. ali گفت:

  دوتا مقاله دارم می خواهl بدانم هزینه های آن جهت ویرایش و ترجمه ،اکسپت و چاپ در ژورنال های isi چقدر می شود.

 24. سایه گفت:

  باسلام.من یه مقاله ادبی نوشتم. که هم شرایط چاپ درمجلات ای اس ای رو داره وهم شرایط چاپ توسط انتشارات الزویر را.خواستم راهنمایی بفرمایید کدوم امتیازبیشتری داره؟توکدوم چاپ بشه بهتره؟

  • سلام دوست عزیز
   مسلما مجلات با ایندکس ای اس ای و دارای ایمپکت فاکتور که اگر از مجموعه الزویر هم باشد چه بهتر؛
   با این حال این مجله است که باید مورد مقایسه قرار بگیرد.
   لطفا مجلات مورد نظر خود را ارسال فرمایید تا پاسخ دقیق تر به تفکیک مجلات ارائه شود.

 25. ناشناس گفت:

  باسلام.من بک مقاله ادبی نوشتم که هم شرایط چاپ درمجلات ای اس ای راداره وهم شرایط چاپ درمجلات زیرمجموعه انتشارات الزویر .میتونین راهنمایی کنین که توکدوم چاپ بشه بهتره؟ممنون

 26. محمد گفت:

  مجله Environment Conservation Journal با issn: 0972-3099 میخوام بدونم این چجور مجله ایی هس و هزینه چاپ مقاله در آن چقدر است؟
  با تشکر فراوان

 27. محسن گفت:

  با سلام.
  لطفا در مورد گواهینامه های بین المللی که در برخی از کنفرانس ها، بنام های زیر با قیمت های ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار تومان ارایه میگردد. توضیح دهید. ۱- آیا معتبر هستند؟ ۲- به چه دردی می خورند؟ ۳- آیا نسبت به اخذ انها اقدام نماییم؟ اگر بله کدام بهتر است؟

  ۱- گواهینامه بین المللی DNW مرجع صادرکننده: آکادمی DNW بین المللی کشور اتریش ،قابلیت رهگیری در سایت اصلی به همراه کد ریجستری )لاتین(
  ۲- گواهینامه بین المللیOXFORD CERT صادرکننده: آکادمی بین المللی OXFORD CERT کشورانگلستان قابلیت رهگیری در سایت اصلی به همراه کد ریجستری )لاتین(
  ۳- انگلستان مرجع صادرکننده: گواهینامه بین المللیIQS ….انگلیس
  ۴-گواهینامه بین المللی Euro Science Certificate ….انگلیس
  واقعا ممنون از سایت بسیار عالیتان

 28. حسن شمسی گفت:

  international research journal management sciences
  issn 2147-964x
  با سلام
  لطفا ژورنال فوق (isc) ارزیابی می نمایید ؟

 29. مریم گفت:

  هزینه انجام مقاله برای پایان نامه چقدرمیشه؟

 30. اسلامی گفت:

  باسلام,هزینه انجام پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی,فصل ۴و۵چقدر میشه؟اگه فصل دو هم باشه بافصل دو چقدر میشه؟
  باتشکر

 31. صغزی گفت:

  با سلام ،خودتون می شه یه مقاله بنویسی و تو مجله معتبر به چاپ برسونی ،برای مصاحته دکترا نیاز دازیم متشکرم

 32. نگین گفت:

  سلام
  من رشته بارگانی بین الملل هستم.میخواستم بپرسم بازه قیمتی انجام پایان نامه از چند تا چند تومنه؟
  ممنون

 33. amin گفت:

  سلام و خسته نباشید.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. ژورنال با مشخصات ذیل ISI یا pubmed هست یا خیر?

  Biological Forum- International Journal” (ISSN NO. (Online) : 2249-3239

 34. کیوان گفت:

  سلام اگر ممکن است در مورد ژرنال
  research journal of applied science
  در مورد مناسب بودن جهت رزومه بهم اطلاعات بدید
  تشکر

 35. reza3 گفت:

  باسلام وتشکر
  نمره مقاله رو برای پایان نامه ام احتیاج دارم و یه ژورنال پولی خارجی مقاله ام رو پذیرش کرده اما استاد راهنمام میگه شنیدم پولی ها اعمتیاز ندارند از طرفی با یونی تماس گرفتم و جوال دادن که فقط یورنالهای جزء بلک لیست اعتبار ندارند. لطفا راهنماییم کنید به شدت به کمک نیاز دارم چون تا آخر مرداد وقت دارم.
  آیا این ژورنال جژء بلک لیست هست؟
  publicscienceframework.org/journal/allissues/ajisce.html

  • اینجا دو بحث مطرح است ۱- اعتبار ژورنال ۲-دریافت تشویقی از دانشگاه آزاد
   طبق ایین نامه وزارت علوم تنها مجلات لیست سیاه ملاک مجلات بی اعتبار هستند و واحدهای پژوهش دانشگاه ملزم به تبعیت از آن می باشند.
   با این حال جهت اخذ تشویقی مقالات طبق متمم ایین نامه دانشگاه ازاد به مجلات پولی تشویقی تعلق نخواهد گرفت.
   این ژورنال بلک لیست نیست ولی ایندکس معتبری هم ندارد و لذا توصیه نمی گردد

 36. مهتاب گفت:

  با سلام میخواستم بدونم ISI هست؟ یا جز لیست سیاه وزارت؟ سایت isicenter.org با عنوان
  International Journal of Basic Sciences and Applied Research

 37. هنرور گفت:

  با سلام و احترام
  آیا مجله Japan Journal of Nursing Science معتبر است؟
  ممنون

  • سلام
   اگر منظور شما مجله با مشخصات زیر است
   JAPAN JOURNAL OF NURSING SCIENCE
   Quarterly ISSN: 1742-7932
   WILEY-BLACKWELL, 111 RIVER ST, HOBOKEN, USA, NJ, 07030-5774
   Coverage
   Science Citation Index Expanded
   Social Sciences Citation Index
   می توان گفت که مجله ناشر معتبری دارد. ایندکس تامسون، اسکوپوس و مدلاین است.
   ایمپکت فاکتور اس جی آر برابر با ۰٫۱۹ و جی سی آر ۰٫۴۸ است
   به طور کلی مجله خوبی است.

 38. پرنیان گفت:

  با تشکر از پاسخ شما.
  هزینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات انتشارات کوثر حدود ۵۰۰ دلار است. متأسفانه مجلاتی مانند
  Iranian Journal of Pediatrics که قبلاً بابت چاپ مقاله هزینه‌ای اخذ نمی کرد، در حال حاضر به واسطه انتشارات کوثر هزینه ای حدود ۵۰۰ دلار دریافت می کند.
  آیا همه مجلاتی که در آی اس آی نمایه می شوند جهت پذیرش و چاپ مقاله هزینه دریافت می کنند؟

  • برخی از مجلات طبق سیاست دسترسی آزاد مقالات هزینه دریافت می کنند.
   این انتشارات هم اینچنین است با این حال انتشارات خوبی است.
   اگر در جستجوی ژورنال های رایگان و معتبر هستید می توانید با گزارش چکیده و عنوان مقاله خود از طریق لینک زیر به جستجوی مجله مناسب بپردازید

 39. پرنیان گفت:

  با عرض سلام و احترام
  میشه یه مجله رایگان که در isi نمایه بشه و در رابطه با علوم پزشکی (پرستاری اطفال و نوزادان) باشه به من معرفی کنید؟ممنونم

  • سلام
   شما می توانید در مجلات انتشارات کوثر اقدام کنید
   kowsarcorp.com/pub/index.php/products/journals

   • پرنیان گفت:

    با تشکر از پاسخ شما.
    هزینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات انتشارات کوثر حدود ۵۰۰ دلار است. متأسفانه مجلاتی مانند
    Iranian Journal of Pediatrics که قبلاً بابت چاپ مقاله هزینه‌ای اخذ نمی کرد، در حال حاضر به واسطه انتشارات کوثر هزینه ای حدود ۵۰۰ دلار دریافت می کند.
    آیا همه مجلاتی که در آی اس آی نمایه می شوند جهت پذیرش و چاپ مقاله هزینه دریافت می کنند؟

 40. مهتاب گفت:

  با سلام

  میخواستم بدونم ISI هست؟ یا جز لیست سیاه وزارت؟

  سایت isicenter.org با عنوان
  International Journal of Basic Sciences and Applied Research

 41. فرزاد گفت:

  با سلام مجله ای به نام International Journal of Review in Life Sciences و ISSN: 2231-2935
  در سایت تامسون وجود دارد . دومجله زیر ادعا می کنند که خودشان اصلی و ودیگری جعلی هستند . لطفا راهنمایی کنید کدام جعلی و کدام اصلی است . با تشکر فراوان

  • در خصوص این ژورنال ما بررسی های مختلفی انجام دادیم و در نهایت برای اینکه دوباره نویسی نکرده باشیم. بررسی زیر را که در یکی از وبلاگ ها توسط کاربران ثبت شده بود مورد تایید قرار می دهیم.

   با سلام و احترام
   برای این مجله دو سایت وجود دارد. که یکی سایت اصلی مجله است و دیگری سایت جعلی است. سایت اصلی دارای آدرس است و سایت جعلی به این آدرس است:
   طبق شواهد زیر آدرس و دامین سایت اصلی مجله یعنی در سال ۲۰۰۸ ثبت شده است و لذا نمی تواند یک مجله تازه تاسیس و جعلی باشد

   ضمنا اسم، تلفن و ایمیل فرد ثبت کننده به وضوح مشخص است
   اما سایت مجله جعلی یعنی در سال ۲۰۱۵ ثبت شده است و واضح است که تازه تاسیس و جعلی است و یک شماره تلفن غیرواقعی ثبت نموده است.

   مجله International Journal of Review in Life Sciences در سال ۲۰۱۱ فعالیت خود را آغاز نموده است و در سایت اصلی مجله یعنی آرشیو تمام شماره ها از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ موجود است اما در سایت مجله جعلی یعنی فقط تعدادی مقاله مربوط به سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ وجود دارد. ضمنا وقتی سایت مجله در سال ۲۰۱۵ خریداری شده است لذا چگونه مقالات مربوط به سال ۲۰۱۴ در آن وجود دارد؟!!!!
   در ضمن با ایمیل های موجود در دامین اصلی مجله یعنی تماس گرفته شد و طبق مکاتبه با این ایمیل ها صاحب دامین اصلی تایید نمود که مجله جعلی نیست و مورد تایید ناشر است که متن جواب به شرح ذیل می باشد
   Dear Sir,
   IJRLS is an original journal of our publication it is not fake

   Yours Sincerely,

   The Editor,
   International Journal of Research in Pharmaceutical Sciences

   Editorial office contact no. +91 8886980803
   ijrps@pharmascope.org

   ضمنا این انتشارات دارای سه مجله می باشد و هر سه مجله اصلی هستند و هیچکدام جعلی نیستند و سالهاست که فعالیت می کنند با آدرس های زیر
   این مجله از سال ۲۰۱۰ شروع به کار نموده است

   این مجله از سال ۲۰۱۱ شروع به کار نموده است

   این مجله از سال ۲۰۱۱ شروع به کار نموده است

   علاوه براین موسسه JK WELFARE & PHARMASCOPE FOUNDATION ناشر این مجله می باشد که در سایت آی اس آی هم ذکر شده است. با جستجو در اینترنت مشخص می شود که در همه جا سایت pharmascope.org به عنوان سایت اصلی ناشر ثبت شده است. به عنوان نمونه به لینک زیر مراجعه کنید

   برگرفته شده از howtodoresearch.blog.ir

 42. بهنام گفت:

  ccsenet.org/journal/index.php/ijms
  لینک مجله

 43. بهنام گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  میخاستم بدونم لینک زیر مورد قبول بنیاد نخبگان هست یا نه و ایا شما موافقین به این مجله مقاله فرستاده شود؟ جهت عضویت در بنیاد نخبگان برام بسیار مهم هست تا بدونم بنیاد قبول داره یا نه!

 44. میثم گفت:

  قای دکتر سلام. وقت بخیر.نظرتون در مورد ژورنال زیر بفرمایید.

  issn:2090-427

  • اگر منظور شما ژورنال زیر است
   پس این مجله ایندکس تامسون است ایمپکت فاکتو ندارد و صرفا برای اهداف کوتاه مدت می توانید مقاله خود را به ان سابمیت کنید
   JOURNAL OF APPLIED ENVIRONMENTAL AND BIOLOGICAL SCIENCES
   Monthly ISSN: 2090-4274
   INTERNATIONAL SOC APPLIED SCIENCES, INTERNATIONAL SOCIETY APPLIED SCIENCES, CAIRO, EGYPT, 00000

 45. mehdi گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  اکسپت داخلی هم گرفته می شود ؟

 46. میثم گفت:

  اقای دکتر سلام. وقت بخیر.نظرتون در مورد ژورنال زیر بفرمایید.

  issn:2090-4274

 47. میثم گفت:

  با سلام .یه سوال داشتم.اگر یه ژورنال به تازگی وارد بلک لیست بره ولی همچنان در تامسون باشه باز هم اعتبار نداره؟آیا امکان داره از بلک لیست خارج بشه
  با تشکر

  • امکان داره از بلک لیست خارج بشود ولی نه به این زودی.
   اگر در تامسون موجود باشد بنابراین در سطح جهانی اعتبار خواهد داشت چون بلک لیست مختص نهاد صادرکننده خود می باشد.
   با این حال در ایران امتیازی محسوب نخواهد شد.

 48. میثم گفت:

  آقای دکتر سلام. وقت بخیر.نظرتون در مورد ژورنال زیر بفرمایید.
  Reef Resources Assessment and Management Technical Paper (RRAMT) ISSN: 1607-7393

 49. محمد گفت:

  با سلام و خسته نباشید. اینجانب دانشجوی ترم آخر اپیدمیولوژی هستم. در زمینه کارهای پژوهشی در رشته های علوم پزشکی فعالیت دارم و از نظر نوشتن مقاله، پروپوزال، آنالیز آماری با نر م افزار SPSS و STATA بخوبی آشنایی دارم و مسلط هستم. عرض بنده این هست در صورتی که بخواهم با موسسه شما همکاری داشته باشم به ازای انجام هر کدام از موارد مثلا نوشتن پروپوزال، پایان نامه و یا آنالیز آماری چقدر هزینه به من پرداخت خواهید کرد؟ تشکر

 50. mehdi گفت:

  باسلام و خسته نباشید من در این ژورنال در تاریخ Feb 4 ثبت کردم آیا در ان تاریخ زیر شاخه isc بوده ….. آیا ژورنال مورد تایید دانشگاه آزاد می باشد
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanitie
  ISSN 2249-7315

 51. mehdi گفت:

  باسلام و خسته نباشید من در این ژورنال در تاریخ Feb 4 ثبت کردم آیا در ان تاریخ زیر شاخه isc بوده ….. آیا ژورنال مورد تایید دانشگاه آزاد می باشد
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanitie
  ISSN 2249-7315

 52. mehdi گفت:

  آیا ژورنال معتبری می باشد …. در لیست سیاه است یا نه… ایا زیر شاخه isc می باشد
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanitie

 53. mehdi گفت:

  آیا ژورنال معتبری می باشد …. در لیست سیاه است یا نه
  Asian Journal of Research in Social Sciences and Humanities

 54. سارا گفت:

  با سلام مجدد
  احتراما امکانش هست مجله ای که در زمینه سرطان مقاله چاپ می کند و یک ماهه هم پذیرش می دهد و ISI بوده و ایندکس تامسون می باشد را برایم معرفی کنید.
  واقعا لطف می فرمایید
  پیشاپیش سپاسگزارم

 55. سارا گفت:

  با تقدیم سلام و ادب
  آیا دو ژورنال Indian journal of science and technology و ژورنال indian journal of medical research معتبر هستند؟

 56. سارا گفت:

  با تقدیم سلام و ادب
  آیا دو ژورنال Indian journal of science and technology و ژورنال indian journal of medical research معتبر هستند؟

 57. مهتاب گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم سایت زیر ISI هست؟ یا جز لیست سیاه وزارت؟
  ISSN: 2319–۴۷۳۱ (p); 2319–۵۰۳۷ (e)

 58. فرزاد گفت:

  با عرض سلام و ادب
  من یک مقاله رشته مدیریت دارم. می خواستم پذیرش در ISI (مورد پذیرش وزارت علوم و دانشگاه آزاد) یا ISC یا چاپ در ژورنالهای علمی پژوهشی داخلی بگیرم در درجه اول برای ارتقائ رتبه هیئت علمی استادم( دانشگاه آزاد) و بعد نمره پژوهش خودم می خواستم .برای کوتاه ترین زمان (حدود ۱ ماه) و کمترین هزینه. می توانید مرا راهنمایی کنید؟

  • عرض سلام و احترام
   لطفا جهت تسریع روند پاسخگویی، درخواست خود را صرفا از فرم ثبت سفارش سایت به ما ارسال فرمایید.
   درخواست های ارسال شده از بخش نظرات توسط مدیر سایت مشاهده شده و ممکن است با تاخیر صورت بگیرد.
   در حالی که سفارشات ارسال شده از بخش ثبت سفارش همان لحظه ثبت سفارش وارد پنل کارشناسان تخصصی ما شده و در سریع ترین زمان ممکن پیگیری می گردد.
   با تشکر

 59. فرهنگ گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  در مورد ژورنال زیر می خواستم بپرسم که از مدت زمان سابمیت تا اکسپت چه قدر طول می کشد؟ و اعتبارش چطوره؟ تشویقی دانشگاه آزاد بهش تعلق می گیرد؟
  European Online Journal of Natural and Social Sciences

  با تشکر

 60. عادله گفت:

  INDIAN JOURNAL OF SCIENCE AND TECHNOLOGY issn:0974-6846
  MULTITEMAS Journal 1414-512x
  Indian Journal of Fundamental and Applied Life Sciences
  ۲۲۳۱-۶۳۴۵
  International Journal of Academic Research
  ۲۰۷۵-۴۱۲۴
  با سلام به نطر شما چاپ مقاله در کدام یک از این ژورنال ها بهتر است؟ در ضمن باتوجه به اینکه رشته من حسابداری لطفا یک مجله ای اس سی معتبر بدون هزینه چاپ معرفی کنید

 61. ارشینا گفت:

  سلام
  وقت بخیر ببخشید امکانش هست مقاله من رو که از پایان نامه استخراج کرده ام و مدیریتی و مروری هست و ترجمه هم شده است رو در یک مجله آی اس آی یا آی اس سی که مورد تائید دانشگاه آزاد برای ۲نمره پایان نامه و تشویقی باشه با کل هزینه ۲۵۰هزار تومان در زمان کمی چاپ و اکسپت بگیرید . لطفاً راهنمایی کنید چون من هم مشکل زمان دارم هم مشکل تهیه پول بیشتر

 62. nabiyollah ashrafi گفت:

  سلام
  این ماله لیست سیاه وزارت علوم است؟

  Journal of Agricultural Science
  ISSN 1916-9752 (Print) ISSN 1916-9760 (Online

 63. محسن گفت:

  با سلام و احترام
  در مورد ژورنال Journal of Applied Environmental
  and Biological Sciences با ISSN: 2090-4274 سایت: textroad.com یک سری اطلاعات داشته باشم که اصلا ISI هست یا نه؟؟؟؟؟؟

 64. جمال گفت:

  سلام قیمت پایان نامه حسابداری چقدره

  • سلام
   لطفا درخواست خود را از بخش ثبت سفارش سایت ارسال فرمایید تا توسط کارشناسان دپارتمان حسابداری مورد بررسی قرار بگیرد.
   اطلاعات بخش نظرات سایت صرفا توسط مدیر سایت قابل مشاهد می باشد.
   پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذاریم.

پاسخی بگذارید