پشتیبانی

پشتیبانی از مشتری در فرایند آموزش انجام پایان نامه و چاپ مقاله

کارشناسان ایران مشاور متعهد هستند تا آخرین روز دفاع در کنار شما باشند و در طی مراحل آموزش انجام پروپوزال، پایان نامه و آموزش نگارش مقاله، اصلاحات احتمالی از جانب استاد راهنمای شما را اعمال کنند. دانشجو در طی فرایند انجام پایان نامه و مقاله به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط بوده و در جریان کارخود قرار خواهد گرفت. کارشناسان ایران مشاور متعهد می گردند تا در صورت تقاضای سفارش دهنده در هر مرحله از فرایند انجام سفارش، نکات مهم آن بخش را آموزش دهند.

پشتیبانی از مشتریان عزیز در موسسه ایران مشاور از سه راه امکان پذیر است: ۱- آنلاین و ایمیلی ۲- تماس تلفنی ۳- حضوری.

پشتیبانی ایمیلی به صورت ۲۴ ساعته و در کل هفته حتی روزهای تعطیل توسط کارشناسان ما صورت می گیرد.

پس لطفا درخواست های خود را در ساعات غیر کاری و روزهای تعطیل از طریق ایمیل موسسه (iran.project7[at]gmail.com) مطرح نمایید.

کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته از طریق ایمیل پاسخگوی شما خواهند بود.

لطفا جهت پشتیبانی تلفنی از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر در طول هفته به جز ایام تعطیل تماس حاصل کنید.

جهت ملاقات حضوری نیز کارشناسان ما در طول ساعات کاری ایام هفته در محل شرکت آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشند.

جهت سفارش آموزش نگارش مقاله، پایان نامه یا تحلیل آماری روی ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید.

ثبت-سفارش

**************

سریع ترین راه ارتباطی با ما = تکمیل فرم ثبت سفارش یا پیگیری

**************

در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی را از ایران مشاور دریافت کنید.
درخواست فوری

ایران مشاور پایگاهی برای مطالب آموزشی در موضوعات انجام پایان نامه، نگارش رساله، تحلیل آماری پایان نامه، اکسپت مقاله، چاپ مقاله، ادیت نگارش علمی و روش شناسی پژوهش است که فعالیت خود را از سال 1390 شروع کرده است. بازخوردهای بسیار خوب دانشجویان کارشناسی ارشد، دکتری و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها برای انتشار مطالب متناسب با نیاز مخاطبان همیشه یاریگر ایران مشاور بوده است. شما هم اگر نیازمند آموزش، راهنمایی یا مشاوره در زمینه موضوعات فوق بودید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید

کانون متخصصان ایران مشاور با هدف آموزش تخصصی انجام پژوهش در سطوح آموزش عالی شکل گرفته است. این مرکز در راستای تقویت بنیه علمی کشور با نیازسنجی از جامعه علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزش تخصصی نگارش پروپوزال، انجام پایان نامه، مدیریت زمان انجام پایان نامه دکتری، تحلیل آماری و شبیه سازی، تکنیک ها و فرایند بررسی اعتبار مجلات علمی پژوهشی و ISI ، شناسایی مجلات نامعتبر و جعلی، اصول و تکنیک های سابمیت مقاله به ژورنال های خارجی، پیگیری و چاپ فوری مقالات ISI و ISC و همچنین اصلاح و ویرایش مقالات ISI می نماید.جهت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس های موسسه یا کانال تلگرامی با ما در ارتباط باشید. از اینکه پاسخگویی سوالات شما باشیم بسیار خرسندیم.

جهت مشاوره با تلگرام همین الان کلیک کنید

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.