مشاوره پژوهش، پایان نامه،اکسپت و چاپ مقاله

مشاوره پژوهش، پایان نامه،اکسپت و چاپ مقاله

موسسه علمی – پژوهشی ایران مشاور همکار بسیاری از دانشگاه های وزارت علوم، دانشگاه آزاد و علوم پزشکی کشور در زمینه ارایه خدمات آموزشی و اجرایی در پژوهش می باشد. خدمات موسسه را در لیست زیر مشاهده نموده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تلفن و ایمیل با ما تماس حاصل نمایید. این مرکز به پژوهشگران حوزه های مختلف در طراحی، اجرا، تجزیه و تحلیل، نگارش گزارش پژوهش و پایان نامه،  اکسپت و چاپ مقالات خدمات تخصصی مشاوره ارایه می دهد. این موسسه تاکنون دهها مقاله در پایگاه های معتبری مانند Pubmed و ISI منتشر کرده  و در اصلاح پروپوزال های پژوهشی و انجام آنالیز آماری پیشرفته متخصصین ویژه ای دارد. همچنین این موسسه خدمات ویژه ای با مجلات و نشریات علمی از قبیل ترجمه و ویراستاری، اختصاص DOI و خروجی XML، تحلیل و اجرای نمایه سازی، صفحه آرایی و طراحی ارایه می دهد.

این مرکز با رعایت کامل اصول اخلاق درپژوهش فعالیت مینماید و پیش ازشروع کار تعهدنامه دو طرفه ای را با متقاضیان به امضامیرساند که در آن حفظ حقوق معنوی پژوهشگران مورد تاکیدقرار میگیرد و همچنین در مقابل پژوهشگر طرف قرارداد متعهد میشود که داده های ارسالی ،بنیادی بوده و توسط خود او تولید شده است. برای کسب اطلاعات درباره جزییات این خدمات لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خدمات نگارش علمی و مشاوره پژوهشی

خدمات ویژه پژوهش های سازمانی

خدمات ویژه پایان نامه های دانشجویی

 برای آگاهی از تعرفه ها و انجام هر یک از مواردبالا از طریق سیستم سفارش آنلاین پژوهش,

 درخواست خود را ثبت نمایید و یا با شماره تلفن زیر سایت تماس حاصل نمایید

 راهنمای ثبت سفارش در سیستم سفارش آنلاین پژوهش

در سیستم بالا درخواست خود را ثبت نموده و شماره پیگیری دریافت نمایید. براساس نوع درخواست، هزینه و زمان اجرای کار از سوی مشاورین پژوهشی به شما اعلام خواهد شد. برای اطلاع از پاسخ ما ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که اطلاع می دهد که درخواست شما پاسخ داده شده است. با مراجعه به فرم پیگیری سفارش و ورود شماره پیگیری می توانید وضعیت درخواست خود را ببینید. در ادامه اگر که شما موافق شرایط اعلام شده باشید، کار شما شروع خواهد شد و البته باید هزینه اولیه نیز واریز شده و مشخصات آن در همین مرحله وارد گردد. پس از این مرحله به مرحله کار انجام شده و مراحل انجام شده را اطلاع رسانی در اسرع وقت خواهد کرد.

ثبت-سفارش