خدمات ایران مشاور
آنلاین درخدمیتم پشتیبانی تلگرامی

تهیه پروپوزال، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد یا نگارش رساله دکتری و استخراج مقاله از پایان نامه  از تکالیف با اهمیت دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری است. در این راه برای انجام پایان نامه خوب، دانشجویان نیازمند مشورت با افراد مجرب و متخصص در هر یک از مراحل انجام پایان نامه از قبیل نگارش پروپوزال، تحلیل آماری پایان نامه، برنامه نویسی، مدل سازی و شبیه سازی هستند. دسترسی به این متخصصان در بسیاری از مواقع دشوار و گاها غیرممکن است. کانون متخصصان ایران مشاور با هدف فراهم سازی بستر تعاملات دانشجویان و افراد متخصص در رشته های تحصیلی مختلف شکل گرفته است. این موسسه با همکاری مجموعه ای از برجسته ترین نخبگان پژوهشی کارشناسی ارشد و دکتری کشور، از سال ۱۳۸۶ به عنوان معتبرترین و بهترین موسسه ارایه خدمات مشاوره نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه، طرح ها و پروژه های بسیاری را به انجام رسانده و خدمات مشاوره پژوهشی ارزنده ای را به جامعه علمی کشور ارایه کرده است. این مرکز در راستای تقویت بنیه علمی کشور با نیازسنجی از جامعه علمی اقدام به برگزاری دوره های آموزش تخصصی نگارش پروپوزال، اصول نگارش پایان نامه، نرم افزارهای تحلیل آماری و شبیه سازی، تکنیک ها و فرایند بررسی اعتبار مجلات علمی پژوهشی و ISI ، شناسایی مجلات نامعتبر و جعلی، اصول و تکنیک های سابمیت مقاله به ژورنال های خارجی، پیگیری و چاپ مقالات ISI و ISC و همچنین اصلاح و ویرایش مقالات ISI  می نماید. خدمات مشاوره ای، آموزشی و پژوهشی این مرکز به صورت کاملا تخصصی و صرفا توسط فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری هر رشته تحصیلی صورت می گیرد.  در حال حاضر واحدهای مشاوره  انجام پایان نامه، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری این موسسه در تمامی رشته های مهندسی، علوم انسانی، علوم پایه، هنر، پزشکی و پیراپزشکی فعال می باشد.  خوش حسابی موسسه ایران مشاور، پیگیری مناسب کارها و  ارایه آموزش های تخصصی  باعث شده است تا مشتریان عزیز و اساتید مشاور محترم،  از موسسه ایران مشاور به نیکی یاد کنند.  رسالت اصلی  موسسه ایران مشاور، فراهم سازی زمینه رشد و توسعه جامعه علمی کشور بوده و در جهت دستیابی به این آرمان، ارائه خدمات با کیفیت همراه با آموزش و مشاوره را سرلوحه کار خویش قرار داده است. این موسسه تا به حال  هیچ فایل آماده ای را به فروش نرسانده و شدیدا کپی برداری را مورد نکوهش قرار داده است.

توجه: اخیرا مشاهده شده که برخی موسسات انجام پایان نامه و چاپ مقاله با عناوین نزدیک به ایران مشاور به فعالیت می پردازند. حتی با ثبت دامین نزدیک به سایت ایران مشاور و کپی برداری از فرم ها و مطالب این سایت، مشتریان را به اشتباه می اندازند. اگر چه چنین اقداماتی را به فال نیک گرفته و آن را مهر تاییدی بر قدمت و حسن شهرت موسسه ایران مشاور قلمداد می کنیم. با این حال از مشتریان عزیز تقاضا داریم صرفا با برند ایران مشاور و دامین iran-moshaver.ir  در ارتباط باشند. مسلماً موسسه ای که برای انتخاب عنوان خود ابتکار عمل نداشته و صرفا به کپی برداری از مطالب یا هویت های دیگران بسنده می کند، شایستگی  های لازم را نخواهد داشت. موسسه ایران مشاور از ابتدای فعالیت خود به تولید محتوای اختصاصی پرداخته و مرجع علمی بسیاری از دانشگاهیان است. قطعاً کیفیت مطالب یک سایت، نشانه تخصص و هویت آن است.


سریع ترین و بهترین راه ارتباطی با موسسه ایران مشاور= فرم ثبت سفارش و پیگیریثبت-سفارش

خدمت متمایز دیگر از ایران مشاور= در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی را از ما دریافت کنید

روی ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید


خدمات تخصصی موسسه عبارتند از:

آموزش استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه، سابمیت، اکسپت و پابلیش مقالات در ژورنال های با نمایه بین المللی
آموزش پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال های معتبر داخلی، خارجی، علمی پژوهشی، ISC و ISI
برگزاری کارگاه های آموزشی روش تحقیق، مقاله نویسی و نرم افزارهای تخصصی
ویرایش مقالات برای ارائه در سمینارها و کنفرانس های داخلی و بین المللی
مشاوره و همکاری در انجام پروپوزال و انجام پایان نامه  همه رشته ها و گرایش ها
انجام و پیاده سازی پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی سازمانی و شرکتی
آموزش نگارش و پذیرش مقالات علمی و پژوهشی در تمامی رشته ها
ترجمه مقالات علمی و متون تخصصی در کوتاه ترین زمان
مشاوره و تحلیل آماری تمامی رشته ها و گرایش ها

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

اکسپت و چاپ مقاله ISI

رضایت مشتری، کیفیت خدمات و احترام به حقوق کارکنان، رمز موفقیت ماست.

 شما هم به ما بپوندید….


یکی از راه های تشخیص اعتبار سایت ها در فضای مجازی بررسی رتبه الکسای سایت و همچنین محبوبیت آن در بین کاربران می باشد.

سایت موسسه ایران مشاور با دارا بودن بهترین رتبه الکسا (بررسی رتبه ایران مشاور در الکسا) در بین سایر مجموعه های انجام پایان نامه، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری، موفق به اخذ بیش از ۱۵۵۰ ابراز علاقه مندی(پلاس سمت چپ سایت) از طرف کاربران شده است. ما بر این موضوع افتخار می کنیم چون توانستیم با ارایه خدمات و پشتیبانی رضایت بخش به عنوان یک مزیت رقابتی موجبات علاقه مندی بیشتر مشتریان به سایت حاضر را فراهم سازیم. سایت ایران مشاور با بیش از ۶۰ هزار بازدید ماهانه جزو سایت های پربازدید ایران در موضوعات مشاوره انجام پایان نامه، انجام پایان نامه ارشد، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، اکسپت مقاله و چاپ مقاله شناخته می شود.

منتظر خدمات جدید ما باشید….