انجام پایان نامه و چاپ مقاله(پاسخ به پرسش های شما) | انجام پایان نامه ارشد و دکتری
021-66127308

پاسخ به پرسش های متداول

آیا شما شبیه سازی پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، شبیه سازی پایان نامه و مقاله در این موسسه به صورت تخصصی و در اکثر حیطه ها انجام می گیرد.

هزینه شبیه سازی یه مقاله چقد میشه؟

هزینه بستگی بر مقاله و دشواری کار دارد. مسلما هر چقدر شبیه سازی زمان بر و نیازمند دقت بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد. جهت استعلام دقیق هزینه، لطفا از بخش ثبت سفارش درخواست شبیه سازی خود را به همراه مقاله مربوطه  ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

آیا شما تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله هم انجام می دهید؟

بله، تحلیل آماری با تمامی نرم افزارهای آماری و هر نوع آزمون آماری توسط غول های آماری ایران در موسسه ایران مشاور انجام می شود. تجربه ۵ ساله ایران مشاور در این بخش، همچنان رضایت مراجعان عزیز را به همراه داشته است.

هزینه تحلیل آماری پایان نامه یا مقاله چقد میشه؟

هزینه تحلیل آماری پایان نامه، مقاله یا طرح پژوهشی چندان تفاوتی با هم ندارند. چون مبنای محاسبه هزینه تحلیل آماری تعداد پرسشنامه یا آزمودنی ها، تعداد فرضیه ها، نوع آزمون است که تفسیر همه آنها در این مجال نیست. جهت اطلاع دقیق از هزینه لطفا سفارش خود را از بخش ثبت سفارش پایان نامه به ما ارسال فرمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و هزینه دقیق را به اطلاع خواهند رساند.

خدمات مشتریان vip چیست؟

مشتریانی که بیش از دو سفارش با موسسه ایران مشاور داشته باشند و یا مشتری دیگری را به موسسه معرفی نمایند به نسبت قراردادشان تا سقف ۱۵۰۰۰۰۰ ریال از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود. این تخفیف ویژه به عنوان هدیه بوده و علاوه بر آن فرایند کاری مشتریان vip به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

ساعات کاری موسسه ایران مشاور به چه صورتی است؟

کارشناسان ایران مشاور تمام تلاش خود را می کنند تا به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته پیگیرکارهای مشتریان عزیز باشند. با این حال در طول ساعات شبانه روز روش های تماس با موسسه تابع شرایط خاصی است که به شرح زیر خدمت مشتریان بزرگوار اعلام می شود:

الف. تماس تلفنی:  از ۹ صبح تا ۶ بعد ازظهر در کل روزهای هفته به استثنای روزهای تعطیل و جمعه

ب.مراجعه حضوری: به جهت احترام به مشتریان الکترونیکی، موسسه ایران مشاور بخشی از ساعات کاری در طول روز را به پاسخگویی تلفنی و پیگیری سفارشات اختصاص داده است لذا ازساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر به جهت بارکاری زیاد کارشناسان موسسه، از پذیرفتن مراجعه حضوری معذور هستیم. با این حال مشتریانی که تمایل دارند در محل شرکت حضور یابند می توانند با هماهنگی قبلی از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۶ بعد ازظهر در محل شرکت حضور یابند.

ج. فرم ثبت سفارش و فرم پیگیری:  کارشناسان ایران مشاور به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته حتی تعطیلات رسمی و جمعه ها از طریق فرم پیگیری، فرم ثبت سفارش و ایمیل موسسه در خدمت مشتریان عزیز هستند و تلاش می کنند تا درخواست های شما را در اسرع وقت مورد بررسی قرار داده و پاسخ را به اطلاع شما برسانند. لذا از مشتریان عزیز تقاضا می شود تا حد امکان سعی کنند از طریق فرم های فوق با موسسه در ارتباط باشند. مسلما همکاری شما باعث تسریع روند پاسخگویی و ارتقا کیفیت خدمات موسسه خواهد شد.

اساتید ایران مشاور دارای چه تخصصی هستند و سفارشات به چه کسانی ارجاع داده می شوند؟

بانک اساتید موسسه ایران مشاور شامل برترین دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد هر رشته می باشند. این متخصصان بعد از پایش و پالایش مستمر به عضویت تیم های تخصصی موسسه ایران مشاور در آمده اند و لذا از تخصص و تبحر کافی در موضوع کاری خویش برخوردار هستند. این موسسه سفارشات مشتریان عزیز را صرفا به متخصص با تحصیلات عالی هر رشته که دارای تجارب کافی با موضوع تایید شده هستند ارجاع می دهد.

سفارشات من در چه محدوده زمانی مورد بررسی قرار می گیرد؟

بلافاصله پس از ثبت سفارش و یا تماس با کارشناسان ایران مشاور، سفارش شما مورد بررسی قرار گرفته و تلاش می شود تا در کمتر از یک روز کاری نتیجه بررسی به ایمیل شما ارسال شود.

نحوه تحویل سفارش چگونه است؟

تمام سفارشات به صورت فایل word و pdf به مشتری تحویل داده می شود، در سفارشات پایان نامه، فرایند تحویل سفارشات طبق فصل بندی دانشگاه انجام می گیرد. هزینه انجام سفارش متناسب با تعداد فصل ها تعیین شده و به صورت اقساط و قبل از دریافت هر فصل پرداخت می شود.

آیا انجام اصلاحات هزینه اضافی در بردارد؟

خیر- اصلاحات در هر مرحله از کار توسط استاد مجری به صورت کامل و بدون دریافت هزینه مجدد انجام می گیرد.

بعد از دریافت کار تا چه زمانی می توانم اصلاحات را به موسسه بیاورم؟

دانشجو بعد از دریافت کار حداکثر دوهفته تا یک ماه زمان دارد که ایرادات وارده بر کار را برای موسسه ایمیل کند.

آیا برای کارهای جلسه آموزشی در نظر گرفته شده است؟

استاد مربوطه بعد از اتمام نهایی کار با درخواست دانشجو می تواند جلسه آموزشی در موسسه برگزار می کند.

آیا در طی انجام کار جلسات حضوری برگزار می شود؟

در طی انجام کار و بنا برصلاحدید استاد و نیاز دانشجو امکان برگزاری جلسات حضوری وجود دارد. در مواقعی که پرسش ها محدود بوده و با گفتگوی کوتاه قابل طرح باشد کنفرانس تلفنی جهت رفع اشکال دانشجو برگزار می گردد.

زمان لازم جهت نگارش مقاله چقدر است؟

زمان انجام سفارشات متناسب با روش پژوهش، شرایط مشتری و کیفیت کار ممکن است متغییر باشد ولی نرم آن بین ۱۵ روز الی ۲ ماه است.

سفارشات و فرایند انجام کار را چگونه پیگیری کنم؟

جهت پیگیری سفارش و اطلاع از فرایند کار، فرمی در بخش فرم های سایت طراحی شده است. از شما مشتری بزرگوار تقاضا می شود که به جای تماس تلفنی ترجیحا درخواست پیگیری خود را ازهمین فرم ارسال کنید . مسلما کارشناسان ما از این طریق در اسرع وقت در خواست شما را به مرجع مربوطه ارجاع داده و پاسخ را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد. ارسال درخواست پیگیری از طریق فرم پیگیری سایت، باعث تسریع روند پاسخگویی به شما مشتریان عزیز خواهد شد لذا توصیه می شود تا حد ممکن جهت پیگیری کارها از طریق فرم پیگیری اقدام فرمایید.

چگونه می توانم با موسسه شما همکاری کنم؟

موسسه ایران مشاور از دانشجویان دکتری و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها دعوت به همکاری می کند. جهت همکاری با مجموعه ما، شما کافی است تا رزومه خود را از طریق فرم دعوت به همکاری سایت به ما ارسال فرمایید. کارشناسان ایران مشاور آخر هر هفته رزومه های ارسال شده را مورد بررسی قرارداده و با تایید مدیریت محترم، افراد جدید را به بانک مشاوران ایران مشاور اضافه خواهند کرد. مسلما با تایید صلاحیت شما در انجام سفارشات انتظار همکاری بیشتری را با موسسه می توانید داشته باشید.

چرا برای دریافت موضوع بیعانه ده تومانی لازم است پرداخت شود؟

انتخاب موضوع مناسب و امکان پذیر یکی از اساسی ترین و مهم ترین بخش های یک پژوهش است که گاها مورد غفلت واقع می شود. غفلت در انتخاب موضوع پژوهش ممکن است ادامه روند پژوهش را با مشکلات عدیده ای مواجه سازد. یکی از اهداف موسسه ایران مشاور شناسایی موضوعات کارآمد و به روز در حیطه های مختلف است. از انجایی که جهت ارایه موضوعات کارآمد و به روز، زمان و انرژی زیادی توسط اساتید مجری صرف می شود لذا از لحاظ اخلاقی لازم است حق الزحمه ای حداقلی به عنوان بیعانه جهت معرفی موضوعات دریافت شود. بنابراین این موسسه از دانشجویان برای ارسال موضوعات ۱۰ تومان بیعانه دریافت می کند.

اگر موضوع من تصویب نشد؟

اگر به هر دلیلی موضوعات معرفی شده تایید نشود موسسه موظف است مجددا موضوعات دیگری را به شما معرفی نماید.

اگر پروپوزال من تصویب نشد؟

از آنجایی که معمولا موضوعات توسط گروه یا استاد راهنما ابتدا مورد بازنگری قرار گرفته و سپس تایید می شود لذا معمولا سابقه ندارد که پروپوزال به طور کامل رد شود. فقط ممکن است به پروپوزال اصلاحیه وارد شود که این اصلاحات به طور کامل توسط استاد مجری انجام خواهد شد.

شما می توانید پرسش های خود را از طریق بخش نظرات این صفحه به ما ارسال فرمایید.

۱۰۵ دیدگاه برای “پرسش ها متداول”

 1. سید احسان می‌گه:

  سلام
  من برای مصاحبه دکتری احتیاج به مقاله علمی پژوهشی در رشته علوم سیاسی گرایش مطالعات خاورمیانه دارم و برای این منظور نیاز به موضوع خوب و کمک استاد راهنما دارم آیا شما در این زمینه کمکی می توانید بکنید

 2. فاطمه می‌گه:

  سلام.اگر ترجمه جداگانه برای شما ارسال شود و صرفا درخواست اکسپت از مقاله را بخواهیم هزینه اکسپت ای اس سی و ای اس ای چگونه محاسبه می شود؟

 3. علیرضا می‌گه:

  سلام
  قیمت پروپزال وپایان نامه کامل کارشناسی ارشد گرایش شبکه های کامپیوتری را با شرایط پرداخت به ایمیل بنده ارسال نمایید

 4. a.m می‌گه:

  با سلام
  مراحل پرداخت هزینه های استخراج-ترجمه و پذیرش مقاله به چه صورت هستش؟

 5. ناشناس می‌گه:

  سلام.لطفاً هزینه های دوره های مربوط به Matlab , Java , SPSS , Lingo , SAS و اگر دوره ریاضیات مهندسی و آمار را برای اینچانب در ایمیل بنده اعلام کنید. بزرگواری کنید و طی اعلام هزینه ها ادرس مرکز مربوطه را نیز اعلام کنید.
  با تشکر

 6. محسن می‌گه:

  با سلام
  بنده قصد دارم با همکاری موسسه شما پایان ناممو انجام بدم. فقط اگه یه قرارداد بسته بشه خیال هر دوطرف راحت تره. آیا برای انجام پایان نامه، با مشتری قرارداد میبندین؟
  اگه قرارداد میبندین لطفا یک نسخه از فرم خام قراردادتون رو ارسال بفرمایید.
  با تشکر

  • ایران مشاور می‌گه:

   سلام
   بله دوست عزیز. بعد از تصویب موضوع و تعیین مجری طرح پژوهشی، قراردادی فی ما بین طرفین منعقد می گردد که براساس آن طرفین متعهد می گردند مطابق مفاد قرارداد عمل کرده و بر رعایت حقوق همدیگر در همه حال پایبد باشند. فرم خام قرارداد بعد از توافقات اولیه موضوع پژوهش، خدمت مشتری ارسال می شود.

 7. f.s می‌گه:

  با سلام، میخواستم ببینم هزینه انتخاب موضوع چقدر است؟

 8. میثم می‌گه:

  با سلام
  به طور تقریبی هزینه پایان نامه ارشد حسابداری
  چقدر است؟

 9. آریانا می‌گه:

  سلام. وقتتون بخیر.
  من نگارش پایان نامه ارشدم رو خودم انجام دادم، ولی الان احتیاج دارم که یک فرد متخصص از نظر محتوایی و قواعد نگارشی بررسی و اِدیتش کنه. می خواستم ببینم هزینه ش چقدر میشه؟
  رشته معماری / حدود ۲۵۰ صفحه

  ممنونم.

 10. شکوه می‌گه:

  با سلام من بایان نامه ارشدمرو انجام دادم حالا ۲مبحث دیگه میخوام بهش اضافه کنم میخواستم ببینم موسسه شما این کارو انجام میدن؟با تشکر

  • ایران مشاور می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   لطفا از طریق فرم ثبت سفارش اقدام کنید .
   در کادر در نظر گرفته شده بخش ثبت سفارش توضیحات بیشتری در خصوص مباحث مدنظرتون بدهید.

  • محمد می‌گه:

   سلام وقتتون بخیر ؛ من لیسانس فیزیک دارم و درحال حاضر هم در ترم ۱ رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین المللی در مقطع ارشد در حال تحصیلم ؛ من به مقاله ISI نیاز دارم؛ شما اگه صفر تا ۱۰۰ نگارش مقاله و اکسپت اونو واسم بگیرید درکل چقدر هزینش میشه؟ موضوع مقاله هم مربوط به رشته مقطع ارشدم باشه

 11. مجید می‌گه:

  سلام
  هزینه یک مقاله در نشریه علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم و مقدار زمان ارسال تا تایید پذیرش آن چقدر است؟

 12. مجید می‌گه:

  هزینه یک مقاله علمی پژوهشی و مدت زمان ارسال تا پدیرش آن چقدر است؟

 13. حسین می‌گه:

  باسلام من موصوع پایان نامه میخاستم درمباحث مرتبط با پردازش تصویر میخاستم ببینم تاچه مدت موصوع رو برام ارسال میکنین

 14. حسین می‌گه:

  باسلام میخاستم پایان نامه پردازش تصویر انجام بدم رشتم مخابرات هستش میخام بدونم خودتون موضوع دراختیارم قرار میدین ؟

  • ایران مشاور می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   لطفا درخواست خود را از بخش سفارش انلاین ارسال فرمایید تا با اطلاعات دقیق تر بتونیم شما را راهنمایی کنیم.
   موضوع با مشورت اساتید متخصص و شرایط شما پیشنهاد خواهد شد.
   زمان این فرایند معمولا یک روز کاری است.

 15. مهدیه می‌گه:

  سلام. وقت شما بخیر. ببخشید در مورد ژورنال ها یه سوال داشتم . در مورد زورنال های اوپن اکسس شما میدونید که الزاما باید براشون پول داد یا نه؟ یکی از اساتید دانشگاه مالزی بهم گفتند : اگه پذیرفته بشه میشه پول داد تا اوپن اکسس چاپ بشه و اگه پول داده نشه فوقش اینه که اوپن اکسس چاپ نمیشه

  • ایران مشاور می‌گه:

   برخی از ژورنال های اوپن اکسس ممکن است جهت چاپ درخواست هزینه کنند و برخی دیگر نه.
   در واقع ژورنال ها جهت تامین هزینه های خود به روش های مختلف ممکن است اقدام کنند:
   ۱-دسترسی محدود و تامین هزینه ها از طریق فروش مقالات چاپ شده (که روش متداول تا قبل از سال ۲۰۰۰) بود.
   ۲- اوپن اکسس و تامین هزینه ها از طریق اسپانسر مالی مانند سازمان ها یا دانشگاه های ذی ربط (اکثر مجلات ایران به این روش عمل کرده و اوپن اکسس هستند و هزینه ای را هم از مولف دریافت نمی کنند)
   ۳- اوپن اکسس و تامین هزینه ها از نویسندگان (اخیرا این دسته از مجله بیشتر شده است. در داخل ایران نیز برخی از مجلات روش خود را به این مدل تغییر داده اند)
   با این حال بسیاری از مجلات معتبر که با مدل یک اداره می شوند این امکان را در قالب یک آپشن برای نویسندگان خود فراهم اورده که با دریافت مبلغ معین که معمولا بالای ۲۰۰۰ دلار است مقاله خود را اوپن اکسس کنند. در کشورهای اروپایی که بر شاخص ارجاع نویسندگان یا h-index انها امتیاز تعلق می گیرد چنین اقدامی باعث افزایش دسترسی پذیری مقاله شده و ارجاعات مقاله را می تواند افزایش دهد لذا برخی از نویسندگان حاضر به پرداخت این هزینه هستند.

 16. ali می‌گه:

  دوتا مقاله دارم می خواهl بدانم هزینه های آن جهت ویرایش و ترجمه ،اکسپت و چاپ در ژورنال های isi چقدر می شود.

 17. سایه می‌گه:

  باسلام.من یه مقاله ادبی نوشتم. که هم شرایط چاپ درمجلات ای اس ای رو داره وهم شرایط چاپ توسط انتشارات الزویر را.خواستم راهنمایی بفرمایید کدوم امتیازبیشتری داره؟توکدوم چاپ بشه بهتره؟

  • ایران مشاور می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   مسلما مجلات با ایندکس ای اس ای و دارای ایمپکت فاکتور که اگر از مجموعه الزویر هم باشد چه بهتر؛
   با این حال این مجله است که باید مورد مقایسه قرار بگیرد.
   لطفا مجلات مورد نظر خود را ارسال فرمایید تا پاسخ دقیق تر به تفکیک مجلات ارائه شود.

 18. ناشناس می‌گه:

  باسلام.من بک مقاله ادبی نوشتم که هم شرایط چاپ درمجلات ای اس ای راداره وهم شرایط چاپ درمجلات زیرمجموعه انتشارات الزویر .میتونین راهنمایی کنین که توکدوم چاپ بشه بهتره؟ممنون

 19. محسن می‌گه:

  با سلام.
  لطفا در مورد گواهینامه های بین المللی که در برخی از کنفرانس ها، بنام های زیر با قیمت های ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار تومان ارایه میگردد. توضیح دهید. ۱- آیا معتبر هستند؟ ۲- به چه دردی می خورند؟ ۳- آیا نسبت به اخذ انها اقدام نماییم؟ اگر بله کدام بهتر است؟

  ۱- گواهینامه بین المللی DNW مرجع صادرکننده: آکادمی DNW بین المللی کشور اتریش ،قابلیت رهگیری در سایت اصلی به همراه کد ریجستری )لاتین(
  ۲- گواهینامه بین المللیOXFORD CERT صادرکننده: آکادمی بین المللی OXFORD CERT کشورانگلستان قابلیت رهگیری در سایت اصلی به همراه کد ریجستری )لاتین(
  ۳- انگلستان مرجع صادرکننده: گواهینامه بین المللیIQS ….انگلیس
  ۴-گواهینامه بین المللی Euro Science Certificate ….انگلیس
  واقعا ممنون از سایت بسیار عالیتان

 20. حسن شمسی می‌گه:

  international research journal management sciences
  issn 2147-964x
  با سلام
  لطفا ژورنال فوق (isc) ارزیابی می نمایید ؟

 21. مریم می‌گه:

  هزینه انجام مقاله برای پایان نامه چقدرمیشه؟

 22. اسلامی می‌گه:

  باسلام,هزینه انجام پایان نامه رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی,فصل ۴و۵چقدر میشه؟اگه فصل دو هم باشه بافصل دو چقدر میشه؟
  باتشکر

 23. صغزی می‌گه:

  با سلام ،خودتون می شه یه مقاله بنویسی و تو مجله معتبر به چاپ برسونی ،برای مصاحته دکترا نیاز دازیم متشکرم

 24. نگین می‌گه:

  سلام
  من رشته بارگانی بین الملل هستم.میخواستم بپرسم بازه قیمتی انجام پایان نامه از چند تا چند تومنه؟
  ممنون

 25. amin می‌گه:

  سلام و خسته نباشید.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. ژورنال با مشخصات ذیل ISI یا pubmed هست یا خیر?

  Biological Forum- International Journal” (ISSN NO. (Online) : 2249-3239

پاسخی بگذارید

لطفا کلیک کنید...
لطفا روی پلاس کلیک کنید :